zaloguj się
Lista Meczy

Lista Meczy

NAZWA DATA SEZON
Stara Gwardia - Wygra Lepszy Albo My - Runda Zasadnicza S06 2017.10.18 S06, Ekstraliga, V kolejka
Team Speedwayliga.com - Żniwiarze Speedwaya - Runda Zasadnicza S02 S02, Ekstraliga, I kolejka
The Bandits Riders - Speedway Warriors - Runda Zasadnicza S02 S02, Ekstraliga, I kolejka
KM Albatros - Wolni Strzelcy - Runda Zasadnicza S02 S02, Ekstraliga, I kolejka
Jack Daniels Racing - Staircace Outsiders - Runda Zasadnicza S02 S02, Ekstraliga, I kolejka
Jack Daniels Racing - Team Speedwayliga.com - Runda Zasadnicza S02 S02, Ekstraliga, II kolejka
Zbieranina Zadymiarzy - Speedway Ghost - Runda Zasadnicza S06 2017.11.12 S06, I liga, IX kolejka
Red Devils Riders vs Wygra Lepszy Albo My - Runda Zasadnicza S07 2018.02.21 S07, Ekstraliga, I kolejka
Stara Gwardia - Red Vipers - Runda Zasadnicza S07 2018.02.22 S07, Ekstraliga, I kolejka
Jack Daniels Racing - Zbieranina Zadymiarzy - Runda Zasadnicza S07 2018.02.22 S07, Ekstraliga, I kolejka
Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Falowane Blaszki - Runda Zasadnicza S07 2018.02.22 S07, I liga, I kolejka
Piccollo Racing - Magic Stars - Runda Zasadnicza S07 2018.02.23 S07, I liga, I kolejka
Red Vipers - Zbieranina Zadymiarzy - Runda Zasadnicza S07 2018.02.27 S07, Ekstraliga, II kolejka
Wygra Lepszy Albo My - Jack Daniels Racing - Runda Zasadnicza S07 2018.02.26 S07, Ekstraliga, II kolejka
Stara Gwardia - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S07 2018.02.28 S07, Ekstraliga, II kolejka
Magic Stars - Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Runda Zasadnicza S07 2018.03.01 S07, I liga, II kolejka
Jack Daniels Racing - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S07 2018.03.05 S07, Ekstraliga, III kolejka
Red Devils Riders - Red Vipers - Runda Zasadnicza S07 2018.03.07 S07, Ekstraliga, III kolejka
Falowane Blaszki - Piccollo Racing - Runda Zasadnicza S07 2018.04.05 S07, I liga, II kolejka
Magic Stars - Falowane Blaszki - Runda Zasadnicza S07 2018.03.07 S07, I liga, III kolejka
Zbieranina Zadymiarzy - Wygra Lepszy Albo My - Runda Zasadnicza S07 2018.03.08 S07, Ekstraliga, III kolejka
Piccollo Racing - Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Runda Zasadnicza S07 2018.03.08 S07, I liga, III kolejka
Red Devils Riders - Jack Daniels Racing - Runda Zasadnicza S07 2018.03.12 S07, Ekstraliga, IV kolejka
Stara Gwardia - Zbieranina Zadymiarzy - Runda Zasadnicza S07 2018.03.14 S07, Ekstraliga, IV kolejka
Red Vipers - Wygra Lepszy Albo My - Runda Zasadnicza S07 2018.03.15 S07, Ekstraliga, IV kolejka
Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Magic Stars - Runda Zasadnicza S07 2018.03.15 S07, I liga, IV kolejka
Piccollo Racing - Falowane Blaszki - Runda Zasadnicza S07 2018.03.14 S07, I liga, IV kolejka
Jack Daniels Racing - Red Vipers - Runda Zasadnicza S07 2018.03.20 S07, Ekstraliga, V kolejka
Zbieranina Zadymiarzy - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S07 2018.03.21 S07, Ekstraliga, V kolejka
Magic Stars - Piccollo Racing - Runda Zasadnicza S07 2018.03.19 S07, I liga, V kolejka
Falowane Blaszki - Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Runda Zasadnicza S07 2018.03.19 S07, I liga, V kolejka
Wygra Lepszy Albo My - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S07 2018.03.19 S07, Ekstraliga, V kolejka
Stara Gwardia - Wygra Lepszy Albo My - Runda Zasadnicza S07 2018.03.26 S07, Ekstraliga, VI kolejka
Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Piccollo Racing - Runda Zasadnicza S07 2018.03.26 S07, I liga, VI kolejka
Falowane Blaszki - Magic Stars - Runda Zasadnicza S07 2018.03.28 S07, I liga, VI kolejka
Red Devils Riders - Zbieranina Zadymiarzy - Runda Zasadnicza S07 2018.03.28 S07, Ekstraliga, VI kolejka
Red Vipers - Jack Daniels Racing - Runda Zasadnicza S07 2018.03.27 S07, Ekstraliga, VI kolejka
Jack Daniels Racing - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S07 2018.04.09 S07, Ekstraliga, VII kolejka
Zbieranina Zadymiarzy - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S07 2018.04.11 S07, Ekstraliga, VII kolejka
Piccollo Racing - Magic Stars - Runda Zasadnicza S07 2018.04.12 S07, I liga, VII kolejka
Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Falowane Blaszki - Runda Zasadnicza S07 2018.04.09 S07, I liga, VII kolejka
Wygra Lepszy Albo My - Red Vipers - Runda Zasadnicza S07 2018.04.11 S07, Ekstraliga, VII kolejka
Red Vipers - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S07 2018.04.16 S07, Ekstraliga, VIII kolejka
Wygra Lepszy Albo My - Zbieranina Zadymiarzy - Runda Zasadnicza S07 2018.04.17 S07, Ekstraliga, VIII kolejka
Stara Gwardia - Jack Daniels Racing - Runda Zasadnicza S07 2018.04.18 S07, Ekstraliga, VIII kolejka
Magic Stars - Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Runda Zasadnicza S07 2018.04.19 S07, I liga, VIII kolejka
Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Piccollo Racing - Runda Zasadnicza S07 2018.04.23 S07, I liga, IX kolejka
Jack Daniels Racing - Wygra Lepszy Albo My - Runda Zasadnicza S07 2018.04.23 S07, Ekstraliga, IX kolejka
Falowane Blaszki - Piccollo Racing - Runda Zasadnicza S07 2018.04.24 S07, I liga, VIII kolejka
Zbieranina Zadymiarzy - Red Vipers - Runda Zasadnicza S07 2018.04.25 S07, Ekstraliga, IX kolejka
Red Devils Riders - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S07 2018.04.25 S07, Ekstraliga, IX kolejka
Wygra Lepszy Albo My - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S07 2018.05.07 S07, Ekstraliga, X kolejka
Zbieranina Zadymiarzy - Jack Daniels Racing - Runda Zasadnicza S07 2018.05.09 S07, Ekstraliga, X kolejka
Piccollo Racing - Falowane Blaszki - Runda Zasadnicza S07 2018.05.09 S07, I liga, X kolejka
Red Vipers - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S07 2018.05.09 S07, Ekstraliga, X kolejka
Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Magic Stars - Runda Zasadnicza S07 2018.05.10 S07, I liga, X kolejka
Red Vipers - Stara Gwardia - Play-Off (1) S07 2018.05.14 S07, Ekstraliga, Półfinał
Magic Stars - Piccollo Racing - Runda Zasadnicza S07 2018.05.15 S07, I liga, XI kolejka
Falowane Blaszki - Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Runda Zasadnicza S07 2018.05.17 S07, I liga, XI kolejka
Falowane Blaszki - Magic Stars - Runda Zasadnicza S07 2018.04.25 S07, I liga, IX kolejka
Red Devils Riders - Jack Daniels Racing - Play-Off (1) S07 2018.05.23 S07, Ekstraliga, Półfinał
Wygra Lepszy Albo My - Zbieranina Zadymiarzy - Play-Off (1) S07 2018.05.23 S07, Ekstraliga, Mecz o utrzymanie
Stara Gwardia - Red Vipers - Play-Off (2) S07 2018.05.28 S07, Ekstraliga, Półfinał
Jack Daniels Racing - Red Devils Riders - Play-Off (2) S07 2018.05.28 S07, Ekstraliga, Półfinał
Magic Stars - Falowane Blaszki - Runda Zasadnicza S07 2018.05.29 S07, I kolejka, XII Kolejka
Zbieranina Zadymiarzy - Wygra Lepszy Albo My - Play-Off (2) S07 2018.05.31 S07, Ekstraliga, Mecz o utrzymanie
Falowane Blaszki - Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Play-Off (1) S07 2018.06.05 S07, I liga, Mecz o 3. miejsce
Jack Daniels Racing - Stara Gwardia - Play-Off (1) S07 2018.06.06 S07, Ekstraliga, Finał
Red Vipers - Red Devils Riders - Play-Off (1) S07 2018.06.07 S07, Ekstraliga, Mecz o 3. miejsce
Piccolo Racing - Magic Stars - Play-Off (1) S07 2018.06.12 S07, I liga, Finał
Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Falowane Blaszki - Play-Off (2) S07 2018.06.18 S07, I liga, Mecz o 3. miejsce
Red Devils Riders - Red Vipers - Play-Off (2) S07 2018.06.18 S07, Ekstraliga, Mecz o 3. miejsce
Stara Gwardia - Jack Daniels Racing - Play-Off (2) S07 2018.06.20 S07, Ekstraliga, Finał
Magic Stars - Piccolo Racing - Play-Off (2) S07 2018.06.21 S07, I liga, Finał
Jack Daniels Racing - Red Vipers - Runda Zasadnicza S08 2018.09.10 S08, Ekstraliga, I kolejka
Red Devils Riders - Magic Stars - Runda Zasadnicza S08 2018.09.10 S08, Ekstraliga, I kolejka
Blue Angels Riders - Ripe Eagles - Runda Zasadnicza S08 2018.09.12 S08, I liga, I kolejka
Stara Gwardia - Zbieranina Zadymiarzy - Runda Zasadnicza S08 2018.09.13 S08, Ekstraliga, I kolejka
Wygra Lepszy Albo My - Young Vipers - Runda Zasadnicza S08 2018.09.14 S08, I liga, I kolejka
Zbieranina Zadymiarzy - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S08 2018.09.18 S08, Ekstraliga, II kolejka
Ripe Eagles - Wygra Lepszy Albo My - Runda Zasadnicza S08 2018.09.18 S08, I liga, II kolejka
Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Blue Angels Riders - Runda Zasadnicza S08 2018.09.19 S08, I liga, II kolejka
Red Vipers - Magic Stars - Runda Zasadnicza S08 2018.09.20 S08, Ekstraliga, II kolejka
Jack Daniels Racing - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S08 2018.09.20 S08, Ekstraliga, II kolejka
Magic Stars - Zbieranina Zadymiarzy - Runda Zasadnicza S08 2018.09.24 S08, Ekstraliga, III kolejka
Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Wygra Lepszy Albo My - Runda Zasadnicza S08 2018.09.25 S08, I liga, III kolejka
Stara Gwardia - Red Vipers - Runda Zasadnicza S08 2018.09.25 S08, Ekstraliga, III kolejka
Young Vipers - Ripe Eagles - Runda Zasadnicza S08 2018.09.26 S08, I liga, III kolejka
Red Devils Riders - Jack Daniels Racing - Runda Zasadnicza S08 2018.09.27 S08, Ekstraliga, III kolejka
Jack Daniels Racing - Magic Stars - Runda Zasadnicza S08 2018.10.02 S08, Ekstraliga, IV kolejka
Stara Gwardia - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S08 2018.10.03 S08, Ekstraliga, IV kolejka
Red Vipers - Zbieranina Zadymiarzy - Runda Zasadnicza S08 2018.10.04 S08, Ekstraliga, IV kolejka
Young Vipers - Blue Angels Riders - Runda Zasadnicza S08 2018.10.02 S08, I liga, IV kolejka
Ripe Eagles - Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Runda Zasadnicza S08 2018.10.02 S08, I liga, IV kolejka
Akademia Kredy (3/6) - Rzeszów - S08 2018.10.09 S08, Indywidualne 1/2
Zbieranina Zadymiarzy - Jack Daniels Racing - Runda Zasadnicza S08 2018.10.10 S08, Ekstraliga, V kolejka
Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax vs Young Vipers - Runda Zasadnicza S08 2018.10.11 S08, I liga, V kolejka
Red Devils Riders - Red Vipers - Runda Zasadnicza S08 2018.10.08 S08, Ekstraliga, V kolejka
Blue Angels Riders - Wygra Lepszy Albo My - Runda Zasadnicza S08 2018.10.10 S08, I liga, V kolejka
Magic Stars - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S08 2018.10.09 S08, Ekstraliga, V kolejka
Akademia Kredy (3/6) - Rzeszów - S08 2018.10.09 S08, Indywidualne 2/2
Grand Prix (3/8) - Łódź - S08 2018.10.10 S08, Indywidualne
Brązowa Szpryca (Eliminacje) - Vastervik - S08 2018.10.11 S08, Indywidualne 1/2
Brązowa Szpryca (Eliminacje) - Vetlanda - S08 2018.10.11 S08, Indywidualne 2/2
Jack Daniels Racing - Zbieranina Zadymiarzy - Runda Zasadnicza S08 2018.10.22 S08, Ekstraliga, VI kolejka
Wygra Lepszy Albo My - Blue Angels Riders - Runda Zasadnicza S08 2018.10.22 S08, I liga, VI kolejka
Mistrzostwa Par - Machowa - S08 (Półfinał) 2018.10.23 S08, Pary 2/2
Mistrzostwa Par - Kraków - S08 (Półfinał) 2018.10.23 S08, Pary 1/2
Stara Gwardia - Magic Stars - Runda Zasadnicza S08 2018.10.23 S08, Ekstraliga, VI kolejka
IM (Chorzów) - S08 (Półfinał) 2018.10.24 S08, Indywidualne 1/3
IM (Wawrów) - S08 (Półfinał) 2018.10.24 S08, Indywidualne 2/3
IM (Łódź) - S08 (Półfinał) 2018.10.24 S08, Indywidualne 3/3
Red Vipers - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S08 2018.10.24 S08, Ekstraliga, VI Kolejka
Silver Wheel (3/6) - Landshut - S08 2018.10.25 S08, Indywidualne
Young Vipers - Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Runda Zasadnicza S08 2018.10.25 S08, I liga, VI kolejka
Red Devils Riders - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S08 2018.11.05 S08, Ekstraliga, VII kolejka
Magic Stars - Jack Daniels Racing - Runda Zasadnicza S08 2018.11.06 S08, Ekstraliga , VII kolejka
Grand Prix (4/8) - Nagyhalasz - S08 2018.11.07 S08, Indywidualne
Blue Angels Riders - Young Vipers - Runda Zasadnicza S08 2018.11.07 S08, I liga, VII kolejka
Zbieranina Zadymiarzy - Red Vipers - Runda Zasadnicza S08 2018.11.07 S08, Ekstraliga, VI kolejka
Brązowa Szpryca (1/4) - Rzeszów - S08 2018.11.08 S08, Indywidualne
Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Ripe Eagles - Runda Zasadnicza S08 2018.11.08 S08, I liga, VII kolejka
Ripe Eagles - Young Vipers - Runda Zasadnicza S08 2018.11.12 S08, I liga, VIII kolejka
Red Vipers - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S08 2018.11.13 S08, Ekstraliga, VII kolejka
Grand Prix (5/8) - Poznań - S08 2018.11.14 S08, Indywidualne
Jack Daniels Racing - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S08 2018.11.14 S08, Ekstraliga, VII kolejka
Silver Wheel (4/6) - Warszawa - S08 2018.11.15 S08, Indywidualne
Zbieranina Zadymiarzy - Magic Stars - Runda Zasadnicza S08 2018.11.15 S08, Ekstraliga, VII kolejka
Wygra Lepszy Albo My - Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Runda Zasadnicza S08 2018.11.15 S08, I liga, VIII kolejka
Blue Angels Riders - Szkoła Mistrzostwa Speedwayhax - Runda Zasadnicza S08 2018.11.20 S08, I liga, VIII kolejka
Red Devils Riders - Zbieranina Zadymiarzy - Runda Zasadnicza S08 2018.11.20 S08, Ekstraliga, VII Kolejka
Magic Stars - Red Vipers - Runda Zasadnicza S08 2018.11.21 S08, Ekstraliga, IX Kolejka
Wygra Lepszy Albo My - Ripe Eagles - Runda Zasadnicza S08 2018.11.21 S08, I liga, IX kolejka
Brązowa Szpryca (2/4) - Togliatti - S08 2018.11.22 S08, Indywidualne
Stara Gwardia - Jack Daniels Racing - Runda Zasadnicza S08 2018.11.22 S08, Ekstraliga, IX kolejka
Magic Stars - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S08 2018.11.26 S08, Ekstraliga, X kolejka
Zbieranina Zadymiarzy - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S08 2018.11.26 S08, Ekstraliga, X kolejka
Grand Prix (6/8) - Gustrow - S08 2018.11.28 S08, Indywidualne
Red Vipers - Jack Daniels Racing - Runda Zasadnicza S08 2018.11.28 S08, Ekstraliga, X kolejka
Ripe Eagles - Blue Angels Riders - Runda Zasadnicza S08 2018.11.28 S08, I liga, X kolejka
Young Vipers - Wygra Lepszy Albo My - Runda Zasadnicza S08 2018.11.28 S08, I liga, X kolejka
Silver Wheel (5/6) - Marmande - S08 2018.11.29 S08, Indywidualne
Young Vipers - Blue Angels Riders - Play-Off (1) S08 2018.12.03 S08, I liga, Półfinał
Red Vipers - Jack Daniels Racing - Play-Off (1) S08 2018.12.03 S08, Ekstraliga, Półfinał
Magic Stars - Red Devils Riders - Play-Off (1) S08 2018.12.03 S08, Ekstraliga, Półfinał
Zbieranina Zadymiarzy - Stara Gwardia - Play-Off (1) S08 2018.12.04 S08, Ekstraliga, Mecz o utrzymanie
Grand Prix (7/8) - Witnica - S08 2018.12.05 S08, Indywidualne
Wygra Lepszy Albo My - Ripe Eagles - Play-Off (1) S08 2018.12.05 S08, I liga, I Półfinał
Brązowa Szpryca (3/4) - Teterow - S08 2018.12.06 S08, Indywidualne
Red Devils Riders - Magic Stars - Playoff (2) S08 2018.12.10 S08, Ekstraliga, Półfinał
Blue Angels Riders - Young Vipers - Play-Off (2) S08 2018.12.10 S08, I liga, Półfinał
Grand Prix (8/8) - Eastbourne - S08 2018.12.12 S08, Indywidualne
Jack Daniels Racing - Red Vipers - Play-Off (2) S08 2018.12.12 S08, Ekstraliga, Półfinał
Stara Gwardia - Zbieranina Zadymiarzy - Play-Off (2) S08 2018.12.12 S08, Ekstraliga, Mecz o utrzymanie
Ripe Eagles - Wygra Lepszy Albo My - Play-Off (2) S08 2018.12.16 S08, I liga, Półfinał
Silver Wheel (6/6) - Lublin - S08 2018.12.13 S08, Indywidualne
Ripe Eagles - Blue Angles Riders - Play-Off (1) S08 2018.12.19 S08, I liga, Finał
Red Devils Riders - Jack Daniels Racing - Play-Off (1) S08 2018.12.19 S08, Ekstraliga, Finał
Brązowa Szpryca (4/4) - Polan - S08 2018.12.20 S08, Indywidualne
Red Vipers - Magic Stars - Play-Off (1) S08 2018.12.20 S08, Ekstraliga, Mecz o 3. miejsce
Young Vipers - Wygra Lepszy Albo My Play-Off (1) S08 2018.12.20 S08, I liga, Mecz o 3. miejsce
Magic Stars - Red Vipers - Playoff (2) S08 2019.01.08 S08, Ekstraliga, Mecz o 3. miejsce
Blue Angels Riders - Ripe Eagles - Play-Off (2) S08 2019.01.09 S08, I liga, Finał
Jack Daniels Racing - Red Devils Riders - Play-Off (2) S08 2019.01.09 S08, Ekstraliga, Finał
Kryterium Asów (Bydgoszcz) - S09 2019.02.11 S09, Indywidualne
Red Vipers - Blue Angels Riders - Runda Zasadnicza S09 2019.02.12 S09, Ekstraliga, I kolejka
RB Speedway - Sauber Racing - Runda Zasadnicza S09 2019.02.12 S09, I liga, I kolejka
Young Vipers - KS Żabka Wyczerpy - Runda Zasadnicza S09 2019.02.12 S09, I liga, I kolejka
SC Liga Team - Ripe Eagles - Runda Zasadnicza S09 2019.02.14 S09, I liga, I kolejka
Pierwsze Nosy Speedwaya - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S09 2019.02.14 S09, Ekstraliga, I kolejka
Red Devils Riders - Fiat Racing - Runda Zasadnicza S09 2019.02.13 S09, Ekstraliga, I kolejka
Fast Wolves - Jedziemy Swoje - Runda Zasadnicza S09 2019.02.13 S09, I liga, I kolejka
Sauber Racing - Ripe Eagles - Runda Zasadnicza S09 2019.02.18 S09, I liga, II kolejka
KS Żabka Wyczerpy - Fast Wolves - Runda Zasadnicza S09 2019.02.18 S09, I Liga, II kolejka
Blue Angels Riders - Pierwsze Nosy Speedwaya - Runda Zasadnicza S09 2019.02.18 S09, Ekstraliga, II kolejka
SC Liga Team - RB Speedway - Runda Zasadnicza S09 2019.02.18 S09, I liga, II kolejka
Trzymaj Gaz - Polan - S09 (1/6) 2019.02.19 S09, Indywidualne
Jedziemy Swoje - Young Vipers - Runda Zasadnicza S09 2019.02.20 S09, I liga, II kolejka
Red Devils Riders - Red Vipers - Runda zasadnicza S09 2019.02.20 S09, Ekstraliga, II kolejka
Fiat Racing - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S09 2019.02.21 S09, Ekstraliga, II kolejka
Red Vipers - Fiat Racing - Runda Zasadnicza S09 2019.02.25 S09, Ekstraliga, III kolejka
Fast Wolves - Young Vipers - Faza Zasadnicza S09 2019.02.25 S09, I liga, III kolejka
Pierwsze Nosy Speedwaya - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S09 2019.02.26 S09, Ekstraliga, III kolejka
Stara Gwardia - Blue Angels Riders - Runda Zasadnicza S09 2019.02.26 S09, Ekstraliga, III kolejka
Sauber Racing - SC Liga Team - Runda Zasadnicza S09 2019.02.27 S09, I liga, III kolejka
RB Speedway - Ripe Eagles - Runda Zasadnicza S09 2019.02.27 S09, I liga, III kolejka
Grand Prix (1/6) - Praga - S09 2019.02.27 S09, Indywidualne
Jedziemy Swoje - KS Żabka Wyczerpy - Runda Zasadnicza S09 2019.03.01 S09, I liga, III kolejka
Young Vipers - Fast Wolves - Faza Zasadnicza S09 2019.03.04 S09, I liga, IV kolejka
Fiat Racing - Blue Angels Riders - Runda Zasadnicza S09 2019.03.04 S09, Ekstraliga, IV kolejka
Trzymaj Gaz - Łódź - S09 (2/6) 2019.03.05 S09, Indywidualne
KS Żabka Wyczerpy - Jedziemy Swoje - Runda Zasadnicza S09 2019.03.05 S09, I liga, IV kolejka
Ripe Eagles - RB Speedway - Runda Zasadnicza S09 2019.03.05 S09, I liga, IV kolejka
Red Vipers - Pierwsze Nosy Speedwaya - Runda Zasadnicza S09 2019.03.05 S09, Ekstraliga, IV kolejka
Mistrzostwa Par - Tarnów - S09 (Ćwierćfinał) 2019.03.06 S09, Pary 2/4
Red Devils Riders - Stara Gwardia - Runda zasadnicza S09 2019.03.06 S09, Ekstraliga, IV kolejka
Mistrzostwa Par - Kraków - S09 (Ćwierćfinał) 2019.03.06 S09, Pary 1/4
SC Liga Team - Sauber Racing - Runda Zasadnicza S09 2019.03.07 S09, I liga, IV kolejka
Blue Angels Riders - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S09 2019.03.11 S09, Ekstraliga, V kolejka
Indywidualne Mistrzostwa - Toruń - S09 (Ćwierćfinał) 2019.03.12 S09, Indywidualne 1/3
Indywidualne Mistrzostwa - Lublin - S09 (Ćwierćfinał) 2019.03.12 S09, Indywidualne 3/3
Indywidualne Mistrzostwa - Piła - S09 (Ćwierćfinał) 2019.03.12 S09, Indywidualne 2/3
Stara Gwardia - Red Vipers - Runda Zasadnicza S09 2019.03.12 S09, Ekstraliga, V kolejka
Grand Prix (2/6) - Grudziądz - S09 2019.03.13 S09, Indywidualne
Fast Wolves - KS Żabka Wyczerpy - Runda Zasadnicza S09 2019.03.13 S09, I liga, V kolejka
Pierwsze Nosy Speedwaya - Fiat Racing - Runda Zasadnicza S09 2019.03.14 S09, Ekstraliga, V kolejka
RB Speedway - SC Liga Team - Runda Zasadnicza S09 2019.03.14 S09, I liga, V kolejka
Ripe Eagles - Sauber Racing - Runda Zasadnicza S09 2019.03.14 S09, I liga, V kolejka
Young Vipers - Jedziemy Swoje - Runda Zasadnicza S09 2019.03.19 S09, I liga, V kolejka
KS Żabka Wyczerpy - Young Vipers - Runda Zasadnicza S09 2019.03.25 S09, I liga, VI kolejka
Red Devils Riders - Blue Angels Riders - Runda Zasadnicza S09 2019.03.25 S09, Ekstraliga, VI kolejka
Red Vipers - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S09 2019.03.26 S09, Ekstraliga, VI kolejka
Sauber Racing - RB Speedway - Runda Zasadnicza S09 2019.03.26 S09, I liga, VI kolejka
Fiat Racing - Pierwsze Nosy Speedwaya - Runda Zasadnicza S09 2019.03.27 S09, Ekstraliga, VI kolejka
Grand Prix (2/6) - Marmande - S09 2019.03.27 S09, Indywidualne
Jedziemy Swoje - Fast Wolves - Runda Zasadnicza S09 2019.03.27 S09, I liga, VI kolejka
Indywidualne Mistrzostwa - Wrocław - S09 (Półfinał) 2019.04.01 S09, Indywidualne 1/2
Indywidualne Mistrzostwa - Częstochowa - S09 (Półfinał) 2019.04.01 S09, Indywidualne 2/2
Blue Angels Riders - Fiat Racing - Runda Zasadnicza S09 2019.04.02 S09, Ekstraliga, VII kolejka
Jedziemy Swoje - Young Vipers - Grupa Niemistrzowska S09 2019.04.17 S09, I liga, VII kolejka
RB Speedway - Sauber Racing - Grupa Mistrzowska S09 2019.04.02 S09, I liga, VII kolejka
Pierwsze Nosy Speedwaya - Red Vipers - Runda Zasadnicza S09 2019.04.03 S09, Ekstraliga, VII kolejka
KS Żabka Wyczerpy - Fast Wolves - Grupa Mistrzowska S09 2019.04.03 S09, I liga, VII kolejka
Ripe Eagles - SC Liga Team - Grupa Spadkowa S09 2019.04.03 S09, I liga, VII kolejka
Stara Gwardia - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S09 2019.04.03 S09, Ekstraliga, VII kolejka
Mistrzostwa Par - Machowa - S09 (Półfinał) 2019.04.04 S09, Pary 1/2
Mistrzostwa Par - Witnica - S09 (Półfinał) 2019.04.04 S08, Pary 2/2
Blue Angels Riders - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S09 2019.04.08 S09, Ekstraliga, VIII kolejka
Fiat Racing - Red Vipers - Runda Zasadnicza S09 2019.04.08 S09, Ekstraliga, VIII kolejka
RB Speedway - Fast Wolves - Grupa Mistrzowska S09 2019.04.09 S09, I liga, VIII kolejka
Sauber Racing - KS Żabka Wyczerpy - Grupa Mistrzowska S09 2019.04.09 S09, I liga, VIII kolejka
Ripe Eagles - Young Vipers - Grupa Niemistrzowska S09 2019.04.10 S09, I liga, VIII kolejka
Grand Prix (4/6) - Gorzów - S09 2019.04.10 S09, Indywidualne
Red Devils Riders - Pierwsze Nosy Speedwaya - Runda Zasadnicza S09 2019.04.10 S09, Ekstraliga, VIII kolejka
SC Liga Team - Jedziemy Swoje - Grupa Niemistrzowska S09 2019.04.11 S09, I liga, VIII kolejka
Stara Gwardia - Fiat Racing - Runda Zasadnicza S09 2019.04.15 S09, Ekstraliga, IX kolejka
KS Żabka Wyczerpy - RB Speedway - Grupa Mistrzowska S09 2019.04.16 S09, I liga, IX kolejka
Fast Wolves - Sauber Racing - Grupa Mistrzowska S09 2019.04.16 S09, I liga, IX kolejka
Pierwsze Nosy Speedwaya - Blue Angels Riders - Runda Zasadnicza S09 2019.04.17 S09, Ekstraliga, IX kolejka
Young Vipers - SC Liga Team - Grupa Niemistrzowska S09 2019.04.18 S09, I liga, IX kolejka
Red Vipers - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S09 2019.04.18 S09, Ekstraliga, IX kolejka
Trzymaj Gaz - Leszno - S09 (4/6) 2019.04.23 S09, Indywidualne
Fiat Racing - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S09 2019.04.29 S09, Ekstraliga, X kolejka
SC Liga Team - Young Vipers - Grupa Niemistrzowska S09 2019.05.06 S09, I liga, IX kolejka
Blue Angels Riders - Red Vipers - Runda Zasadnicza S09 2019.05.06 S09, Ekstraliga, X kolejka
Sauber Racing - Fast Wolves - Grupa Mistrzowska S09 2019.05.08 S09, I liga, X kolejka
RB Speedway - KS Żabka Wyczerpy - Grupa Mistrzowska S09 2019.05.08 S09, I liga, X kolejka
Grand Prix (5/6) - Daugavpils - S09 2019.05.08 S09, Indywidualne
Stara Gwardia - Pierwsze Nosy Speedwaya - Runda Zasadnicza S09 2019.05.09 S09, Ekstraliga, X kolejka
Red Vipers - Fiat Racing - Play-Off (1) S09 2019.05.13 S09, Ekstraliga, Półfinał
Blue Angels Riders - Pierwsze Nosy Speedwaya - Play-Off (1) S09 2019.05.14 S09, Ekstraliga, Mecz o utrzymanie
Grand Prix (6/6) - Rybnik - S09 2019.05.15 S09, Indywidualne
Stara Gwardia - Red Devils Riders - Play-Off (1) S09 2019.05.15 S09, Ekstraliga, Półfinał
Mistrzostwa Par - Świętochłowice - S09 (Finał) 2019.05.20 S09, Pary, Finał
Fast Wolves - KS Żabka Wyczerpy - Grupa Mistrzowska S09 2019.05.21 S09, I liga, XII kolejka
Jedziemy Swoje - SC Liga Team - Grupa Niemistrzowska S09 2019.05.22 S09, I liga, X kolejka
Sauber Racing - RB Speedway - Grupa Mistrzowska S09 2019.05.22 S09, I liga, XII kolejka
Red Devils Riders - Stara Gwardia - Play-Off (2) S09 2019.05.22 S09, Ekstraliga, Półfinał
Jedziemy Swoje - Young Vipers - Grupa Niemistrzowska S09 2019.05.23 S09, I liga, XII kolejka
Fiat Racing - Red Vipers - Play-Off (2) S09 2019.05.23 S09, Ekstraliga, Półfinał
Red Vipers - Red Devils Riders - Play-Off (1) S09 2019.05.28 S09, Ekstraliga, Finał
Pierwsze Nosy Speedwaya - Blue Angels Riders - Play-Off (2) S09 2019.05.29 S09, Ekstraliga, Mecz o utrzymanie
Finał IM - Wawrów - S09 2019.05.30 S09, Indywidualne
Cities Best Pairs - Półfinał (1/3) - Rybnik - S09 2019.06.03 S09, Tydzień Gwiazd
Cities Best Pairs - Półfinał (2/3) - Rybnik - S09 2019.06.03 S09, Tydzień Gwiazd
Cities Best Pairs - Półfinał (3/3) - Rybnik - S09 2019.06.03 S09, Tydzień Gwiazd
Sauber Racing - Pierwsze Nosy Speedwaya - Baraż S09 2019.06.05 S09, Ekstraliga, Baraż
Stara Gwardia - Fiat Racing - Play-Off (1) S09 2019.06.05 S09, Ekstraliga, Mecz o 3. miejsce
Cities Best Pairs - Finał - Lublin - S09 2019.06.06 S09, Tydzień Gwiazd, Finał
Pierwsze Nosy Speedwaya - Sauber Racing - Baraż S09 2019.06.11 S09, Ekstraliga, Baraż
Red Devils Riders - Red Vipers - Play-Off (2) S09 2019.06.12 S09, Ekstraliga, Finał
Fiat Racing - Stara Gwardia - Play-Off (2) S09 2019.06.12 S09, Ekstraliga, Mecz o 3. miejsce
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - Rawicz - S09 (Finał) 2019.06.17 S09, Indywidualne
Turniej Gwiazdkowy - Gdańsk - S09 2019.06.18 S09, Indywidualne
Kryterium Asów (Bydgoszcz) - S01 2015.06.08 S01, Indywidualne
Turniej Gwiazdkowy - Toruń - S01 2015.09.03 S01, Indywidualne
Indywidualne Mistrzostwa - Gniezno - S01 (Finał) 2015.07.15 S01, Indywidualne
Kryterium Asów (Bydgoszcz) - S02 2015.09.21 S02, indywidualne
Grand Prix (1/8) - Wrocław - S05 2017.03.09 S05, Indywidualne
Kryterium Asów (Bydgoszcz) - S03 2016.02.29 S03, indywidualne
Turniej o Puchar Speedwayligi - Poznań - S01 2015.07.29 S01, Indywidualne
Grand Prix (2/8) - Leszno - S05 2017.03.29 S05, Indywidualne
Turniej Gwiazdkowy - Grudziądz - S02 2016.01.19 S02, Indywidualne
Grand Prix Challenge - Machowa - S02 2015.09.23 S02, Indywidualne
Indywidualne Mistrzostwa - Częstochowa - S02 (Półfinał) 2015.10.13 S02, Indywidualne 1/2
Grand Prix (1/6) - Świętochłowice - S01 2015.06.17 S01, Indywidualne
Grand Prix (2/6) - Tarnów - S01 2015.06.24 S01, Indywidualne
Kryterium Asów (Bydgoszcz) - S04 2016.09.12 S04, indywidualne
Turniej o Puchar Speedwayligi - Poznań - S02 2015.10.27 S02, Indywidualne
Grand Prix (3/6) - Grudziądz - S01 2015.07.01 S01, Indywidualne
Grand Prix (4/6) - Ostrów Wielkopolski - S01 2015.07.22 S01, Indywidualne
Grand Prix (5/6) - Rybnik - S01 2015.08.05 S01, Indywidualne
Turniej o Puchar Speedwayligi - Poznań - S03 2016.03.21 S03, Indywidualne
Grand Prix (6/6) - Częstochowa - S01 2015.08.19 S01, Indywidualne
Grand Prix (3/8) - Rzeszów - S05 2017.06.22 S05, Indywidualne
Kryterium Asów (Bydgoszcz) - S05 2017.02.27 S05, indywidualne
Grand Prix (1/8) - Wrocław - S02 2015.09.30 S02, Indywidualne
Grand Prix (4/8) - Wawrów - S05 2017.04.19 S05, Indywidualne
Turniej Gwiazdkowy - Częstochowa - S03 2016.06.15 S03, Indywidualne
Grand Prix (2/8) - Machowa - S02 2015.10.07 S02, Indywidualne
Grand Prix (5/8) - Polan - S05 2017.05.18 S05, Indywidualne
Grand Prix (3/8) - Leszno - S02 2015.10.28 S02, Indywidualne
Kryterium Asów (Bydgoszcz) - S06 2017.09.18 S06, indywidualne
Grand Prix (6/8) - Tarnów - S05 2017.05.31 S05, Indywidualne
Grand Prix (4/8) - Gdańsk - S02 2015.11.04 S02, Indywidualne
Turniej Gwiazdkowy - Leszno - S04 2017.01.04 S04, Indywidualne
Grand Prix (5/8) - Piła - S02 2015.11.18 S02, Indywidualne
Grand Prix (7/8) - Gniezno - S05 2017.06.08 S05, Indywidualne
Kryterium Asów (Bydgoszcz) - S07 2018.02.19 S07, indywidualne
Turniej o Puchar Speedwayligi - Poznań - S04 2016.10.26 S04, Indywidualne
Grand Prix (8/8) - Chorzów - S05 2017.06.21 S05, Indywidualne
Turniej Gwiazdkowy - Gdańsk - S05 2017.06.28 S05, Indywidualne
Turniej Gwiazdkowy - Poznań - S06 2018.01.25 S06, Indywidualne
Kryterium Asów (Bydgoszcz) - S08 2018.09.10 S08, indywidualne
Turniej Gwiazdkowy - Wawrów - S07 2018.06.21 S07, Indywidualne
Turniej Gwiazdkowy - Gniezno - S08 2019.01.09 S08, Indywidualne
Grand Prix (6/8) - Zielona Góra - S02 2015.12.02 S02, Indywidualne
Grand Prix (7/8) - Ostrów Wielkopolski - S02 2015.12.16 S02, Indywidualne
Grand Prix (8/8) - Świętochłowice - S02 2016.01.13 S02, Indywidualne
Grand Prix (1/8) - Chorzów - S06 2017.09.27 S06, Indywidualne
Grand Prix (2/8) - Warszawa - S06 2017.10.04 S06, Indywidualne
Grand Prix Challenge - Gdańsk - S03 2016.03.02 S03, Indywidualne
Grand Prix Challenge - Kraków - S03 2016.06.14 S03, Indywidualne
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - Rawicz - S07 (Finał) 2018.05.17 S07, Indywidualne
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - Krosno - S08 (Półfinał) 2018.11.06 S08, Indywidualne
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - Polan - S08 (Półfinał) 2018.11.06 S08, Indywidualne
Indywidualne Mistrzostwa - Toruń - S02 (Półfinał) 2015.10.14 S02, Indywidualne 2/2
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - Ostrów - S08 (Finał) 2018.12.04 S08, Indywidualne
Indywidualne Mistrzostwa - Rawicz - S02 (Finał) 2015.11.25 S02, Indywidualne
Grand Prix Challenge - Witnica - S04 2017.01.18 S04, Indywidualne
Grand Prix Challenge - Lublin - S05 2017.06.27 S05, Indywidualne
Grand Prix (2/8) - Zarnovica - S08 2018.10.03 S08, Indywidualne
Grand Prix (1/8) - Gorzów - S08 2018.09.19 S08, Indywidualne
Grand Prix (1/8) - Chorzów - S03 2016.03.09 S03, Indywidualne
Grand Prix (2/8) - Rybnik - S03 2016.03.23 S03, Indywidualne
Grand Prix (3/8) - Leszno - S03 2016.04.06 S03, Indywidualne
Grand Prix (4/8) - Toruń - S03 2016.04.13 S03, Indywidualne
Grand Prix (5/8) - Tarnów - S03 2016.04.27 S03, Indywidualne
Grand Prix (6/8) - Bydgoszcz - S03 2016.05.11 S03, Indywidualne
Grand Prix (7/8) - Rawicz - S03 2016.06.01 S03, Indywidualne
Grand Prix (8/8) - Wrocław - S03 2016.06.08 S03, Indywidualne
Grand Prix (1/8) - Tarnów - S04 2016.09.21 S04, Indywidualne
Grand Prix (2/8) - Wrocław - S04 2016.10.05 S04, Indywidualne
Grand Prix (3/8) - Zielona Góra - S04 2016.10.19 S04, Indywidualne
Grand Prix (4/8) - Opole - S04 2016.11.09 S04, Indywidualne
Grand Prix (5/8) - Gniezno - S04 2016.11.23 S04, Indywidualne
Silver Wheel Challenge - Tarnów - S05 2017.06.29 S05, Indywidualne
Grand Prix (6/8) - Kraków - S04 2016.11.30 S04, Indywidualne
Grand Prix (7/8) - Częstochowa - S04 2016.12.21 S04, Indywidualne
Grand Prix (8/8) - Krosno - S04 2017.01.11 S04, Indywidualne
Grand Prix Challenge - Tarnów - S06 2016.12.20 S06, Indywidualne
Silver Wheel Challenge - Warszawa - S06 2017.01.24 S06, Indywidualne
Grand Prix (3/8) - Machowa - S06 2017.10.11 S06, Indywidualne
Grand Prix (4/8) - Ostrów - S06 2017.11.08 S06, Indywidualne
Grand Prix (5/8) - Kraków - S06 2017.11.15 S06, Indywidualne
Grand Prix (6/8) - Piła - S06 2017.11.29 S06, Indywidualne
Grand Prix (7/8) - Wawrów - S06 2017.12.13 S06, Indywidualne
Grand Prix (8/8) - Toruń - S06 2018.01.10 S06, Indywidualne
Speedwayhax vs Speedway Turbo Sliders 2019.09.02 Mecz Jubileuszowy
Kryterium Asów (Bydgoszcz) - S10 2019.09.16 S10, Indywidualne
Blue Angels Riders - SC Liga Team - Runda Zasadnicza S10 2019.09.17 S10, I liga, I kolejka
Jedziemy Swoje - Dark Tigers - Runda Zasadnicza S10 2019.09.17 S10, I liga, I kolejka
Fiat Racing - Red Vipers - Runda Zasadnicza S10 2019.09.18 S10, Ekstraliga, I kolejka
Stara Gwardia - Pierwsze Nosy Speedwaya - Runda Zasadnicza S10 2019.09.18 S10, Ekstraliga, I kolejka
Fast Wolves - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S10 2019.09.18 S10, Ekstraliga, I kolejka
Sauber Racing - Young Vipers - Runda Zasadnicza S10 2019.09.19 S10, I liga, I kolejka
The Bandits Riders - Żużlowi Szkodnicy - Runda Zasadnicza S10 2019.09.19 S10, I liga, I kolejka
Red Devils Riders - Fiat Racing - Runda Zasadnicza S10 2019.09.23 S10, Ekstraliga, II kolejka
Trzymaj Gaz - Rzeszów - S10 (1b/6) 2019.09.24 S10, Indywidualne
Trzymaj Gaz - Rzeszów - S10 (1a/6) 2019.09.24 S10, Indywidualne
Żużlowi Szkodnicy - Jedziemy Swoje - Runda Zasadnicza S10 2019.09.24 S10, I liga, II kolejka
SC Liga Team - Dark Tigers - Runda Zasadnicza S10 2019.09.25 S10, I liga, II kolejka
Sauber Racing - Blue Angels Riders - Runda Zasadnicza S10 2019.09.25 S10, I liga, II kolejka
Red Vipers - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S10 2019.09.26 S10, Ekstraliga, II kolejka
Young Vipers - The Bandits Riders - Runda Zasadnicza S10 2019.09.26 S10, I liga, II kolejka
Pierwsze Nosy Speedwayhaxa - Fast Wolves - Runda Zasadnicza S10 2019.09.26 S10, Ekstraliga, II kolejka
Fast Wolves - Fiat Racing - Runda Zasadnicza S10 2019.09.30 S10, Ekstraliga, III kolejka
Jedziemy Swoje - The Bandits Riders - Runda Zasadnicza S10 2019.10.01 S10, I liga, III kolejka
Dark Tigers - Young Vipers - Runda Zasadnicza S10 2019.10.01 S10, I liga, III kolejka
Blue Angels Riders - Żużlowi Szkodnicy - Runda Zasadnicza S10 2019.10.01 S10, I liga, III kolejka
Pierwsze Nosy Speedwaya - Red Vipers - Runda Zasadnicza S10 2019.10.01 S10, Ekstraliga, III kolejka
Mistrzostwa Par - Poznań - S10 (Ćwierćfinał) 2019.10.02 S10, Pary 1/4
Mistrzostwa Par - Opole - S10 (Ćwierćfinał) 2019.10.02 S10, Pary, 1/4
SC Liga Team - Sauber Racing - Runda Zasadnicza S10 2019.10.03 S10, I liga, III kolejka
Stara Gwardia vs Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S10 2019.10.03 S10, Ekstraliga, III kolejka
Fiat Racing - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S10 2019.10.07 S10, Ekstraliga, IV kolejka
Red Devils Riders - Pierwsze Nosy Speedwaya - Runda Zasadnicza S10 2019.10.08 S10, Ekstraliga, IV kolejka
Trzymaj Gaz - Łódź - S10 (2/6) 2019.10.08 S10, Indywidualne
Red Vipers - Fast Wolves - Runda Zasadnicza S10 2019.10.08 S10, Ekstraliga, IV kolejka
The Bandits Riders - Blue Angels Riders - Runda Zasadcznia S10 2019.10.08 S10, 1 Liga, IV kolejka
Young Vipers - Jedziemy Swoje - Runda Zasadnicza S10 2019.10.09 S10, I liga, IV kolejka
Dark Tigers - Sauber Racing - Runda Zasadnicza S10 2019.10.09 S10, I liga, IV kolejka
Żużlowi Szkodnicy - SC Liga Team - Runda Zasadnicza S10 2019.10.09 S10, I liga, IV kolejka
Żużlowi Szkodnicy - Dark Tigers - Runda Zasadnicza S10 2019.10.14 S10, I liga, V kolejka
Sauber Racing - Team Bandit Riders - Runda Zasadnicza S10 2019.10.16 S10, I liga, V kolejka
Blue Angels Riders - Young Vipers - Runda Zasadnicza S10 2019.10.16 S10, I liga, V kolejka
Indywidualne Mistrzostwa - Wrocław - S10 (Ćwierćfinał) 2019.10.17 S10, Indywidualne 2/4
Indywidualne Mistrzostwa - Witnica - S10 (Ćwierćfinał) 2019.10.17 S10, Indywidualne 3/4
Indywidualne Mistrzostwa - Świętochłowice - S10 (Ćwierćfinał) 2019.10.17 S10, Indywidualne 1/4
Indywidualne Mistrzostwa - Warszawa - S10 (Ćwierćfinał) 2019.10.17 S10, Indywidualne 4/4
Red Devils Riders - Red Vipers - Runda Zasadnicza S10 2019.10.17 S10, Ekstraliga, V kolejka
Jedziemy Swoje - SC Liga Team - Runda Zasadnicza S10 2019.10.17 S10, I liga, V kolejka
Fiat Racing - Pierwsze Nosy Speedwaya - Runda Zasadnicza S10 2019.10.17 S10, Ekstraliga, V kolejka
Fast Wolves - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S10 2019.10.17 S10, Ekstraliga, V kolejka
Red Vipers - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S10 2019.10.21 S10, Ekstraliga, VI kolejka
Dark Tigers - Blue Angels Riders - Runda Zasadnicza S10 2019.10.22 S10, I liga, VI kolejka
Sauber Racing - Jedziemy Swoje - Runda Zasadnicza S10 2019.10.22 S10, I liga, VI kolejka
Grand Prix Challenge - Nagyhalasz - S10 2019.10.23 S10, Indywidualne
Żużlowi Szkodnicy - Young Vipers - Runda Zasadnicza S10 2019.10.23 S10, I liga, VI kolejka
Pierwsze Nosy Speedwaya - Fiat Racing - Runda Zasadnicza S10 2019.10.23 S10, Ekstraliga, VI kolejka
Stara Gwardia - Fast Wolves - Runda Zasadnicza S10 2019.10.24 S10, Ekstraliga, VI Kolejka
Próbne GP - Tokio - S10 2019.10.30 S10, Indywidualne
Grand Prix (1/8) - Gorican - S10 2019.11.04 S10, Indywidualne
Żużlowi Szkodnicy - Sauber Racing - Runda Zasadnicza S10 2019.11.05 S10, I liga, VII kolejka
Jedziemy Swoje - Blue Angels Riders - Runda Zasadnicza S10 2019.11.05 S10, I liga, VII kolejka
Fast Wolves - Red Vipers - Runda Zasadnicza S10 2019.11.07 S10, Ekstraliga, VII kolejka
Stara Gwardia - Fiat Racing - Runda Zasadnicza S10 2019.11.07 S10, Ekstraliga, VII kolejka
Pierwsze Nosy Speedwaya - Red Devils Riders - Faza Zasadnicza S10 2019.11.07 S10, Ekstraliga, VII kolejka
The Bandits Riders - Dark Tigers - S10 Runda Zasadnicza 2019-11-07 S10, I liga, VII kolejka
Trzymaj Gaz - MACHOWA - S10 #2 2019-11-11 S10, Indywidualne
Dark Tigers - The Bandits Riders - Runda Zasadnicza S10 2019.11.11 S10, 1 Liga, VIII kolejka
Fiat Racing - Fast Wolves - Runda Zasadnicza S10 2019.11.11 S10, Ekstraliga, VIII kolejka
Red Devils Riders - Stara Gwardia - Runda Zasadnicza S10 2019.11.11 S10, Ekstraliga, VIII kolejka
testuje czy dziala mordeczki, sorunia za zanieczyszczenie...
Blue Angles Riders - Jedziemy Swoje - Runda Zasadnicza S10 2019.11.12 S10, I liga, VIII kolejka
Red Vipers - Pierwsze Nosy Speedwaya - Runda Zasadnicza S10 2019.11.12 S10, Ekstraliga, VIII kolejka
Mistrzostwa Par - Tarnów - S10 (Półfinał) 2019.11.13 S10, Pary, 1/2
Mistrzostwa Par - Rybnik - S10 (Półfinał) 2019.11.14 S10, Mistrzostwa Par
Sauber Racing - Żużlowi Szkodnicy - Runda Zasadnicza S10 2019.11.14 S10, I liga, VIII kolejka
Young Vipers - SC Liga Team - Runda Zasadnicza S10 2019.11.14 S10, I liga, VIII kolejka
GP Toruń (2/8) - S10 2019.11.18 S10, Indywidualne
Żużlowi Szkodnicy - Young Vipers - Runda Zasadnicza S10 2019-11-18 S10, Runda Zasadnicza, kol9