zaloguj się
Lista Meczy

Stara Gwardia - Fiat Racing - Runda Zasadnicza S09

2019.04.15

Sędzia główny: Bartosz Całusiński

Sędzia techniczny: Bartosz Całusiński

TOR: ŚWIĘTOCHŁOWICE

Rekord toru: 38,24 - Jakub Bluszcz (10.12.18)

Najszybszy czas dnia: 38,12 (4)

Stara Gwardia

43
88
NR ZAWODNIK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM ŚR/B
9 Bartosz CAŁUSIŃSKI 3w3w3w32 14 1.750
10 Arkadiusz SZYBIŃSKI 11121*2*w 8+2 1.429
11 Krzysztof KORDALEWSKI 1*2*1*1*23w0 10+4 1.750
12 Mariusz WACŁAWSKI 2322ww2 11 1.571

Fiat Racing

45
86
NR ZAWODNIK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM ŚR/B
1 Dawid MAĆKOWIAK 233031213 18 2.000
2 Michał FRĄCZEK 02*031-w 6+1 1.167
3 Jakub KLICH 0w232213 13 1.625
4 Krzysztof CIEŚLAK 31t1003 8 1.143

Biegi:

Czas Biegu:
38,34
1 9 Bartosz CAŁUSIŃSKI 3
1 Dawid MAĆKOWIAK 2
10 Arkadiusz SZYBIŃSKI 1
2 Michał FRĄCZEK 0
4 2
4 2
Czas Biegu:
38,81
2 3 Jakub KLICH 0
11 Krzysztof KORDALEWSKI 1
4 Krzysztof CIEŚLAK 3
12 Mariusz WACŁAWSKI 2
3 3
7 5
Czas Biegu:
3 2 Michał FRĄCZEK 2
9 Bartosz CAŁUSIŃSKI w
1 Dawid MAĆKOWIAK 3
10 Arkadiusz SZYBIŃSKI 1
1 5
8 10
Czas Biegu:
38,12
4 11 Krzysztof KORDALEWSKI 2
4 Krzysztof CIEŚLAK 1
12 Mariusz WACŁAWSKI 3
3 Jakub KLICH w
5 1
13 11
Czas Biegu:
38,39
5 1 Dawid MAĆKOWIAK 3
12 Mariusz WACŁAWSKI 2
2 Michał FRĄCZEK 0
11 Krzysztof KORDALEWSKI 1
3 3
16 14
Czas Biegu:
38,38
6 10 Arkadiusz SZYBIŃSKI 1
4 Krzysztof CIEŚLAK t
9 Bartosz CAŁUSIŃSKI 3
3 Jakub KLICH 2
4 2
20 16
Czas Biegu:
38,60
7 12 Mariusz WACŁAWSKI 2
2 Michał FRĄCZEK 3
11 Krzysztof KORDALEWSKI 1
1 Dawid MAĆKOWIAK 0
3 3
23 19
Czas Biegu:
8 4 Krzysztof CIEŚLAK 1
10 Arkadiusz SZYBIŃSKI 2
3 Jakub KLICH 3
9 Bartosz CAŁUSIŃSKI w
2 4
25 23
Czas Biegu:
38,20
9 9 Bartosz CAŁUSIŃSKI 3
3 Jakub KLICH 2
12 Mariusz WACŁAWSKI w
2 Michał FRĄCZEK 1
3 3
28 26
Czas Biegu:
38,52
10 1 Dawid MAĆKOWIAK 3
11 Krzysztof KORDALEWSKI 2
4 Krzysztof CIEŚLAK 0
10 Arkadiusz SZYBIŃSKI 1
3 3
31 29
Czas Biegu:
38,29
11 11 Krzysztof KORDALEWSKI 3
1 Dawid MAĆKOWIAK 1
10 Arkadiusz SZYBIŃSKI 2
4 Krzysztof CIEŚLAK 0
5 1
36 30
Czas Biegu:
12 3 Jakub KLICH 2
9 Bartosz CAŁUSIŃSKI w
1 Michał FRĄCZEK | Dawid MAĆKOWIAK 3
12 Mariusz WACŁAWSKI w
0 5
36 35
Czas Biegu:
39,02
13 2 Michał FRĄCZEK w
10 Arkadiusz SZYBIŃSKI w
4 Krzysztof CIEŚLAK 3
12 Mariusz WACŁAWSKI 2
2 3
38 38
Czas Biegu:
38,24
14 9 Bartosz CAŁUSIŃSKI 3
1 Dawid MAĆKOWIAK 2
11 Krzysztof KORDALEWSKI w
3 Jakub KLICH 1
3 3
41 41
Czas Biegu:
15 11 Krzysztof KORDALEWSKI 0
3 Jakub KLICH 3
9 Bartosz CAŁUSIŃSKI 2
1 Dawid MAĆKOWIAK 1
2 4
43 45