zaloguj się
Lista Meczy

KS Żabka Wyczerpy - RB Speedway - Grupa Mistrzowska S09

2019.04.16

Sędzia główny: Jakub Fordon

Sędzia techniczny: Jakub Fordon

TOR: TORUŃ

Rekord toru: 28,53 Michał Frączek (24.09.18)

Najszybszy czas dnia: 29,15 (14)

KS Żabka Wyczerpy

31
NR ZAWODNIK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM ŚR/B
9 Sebastian SENDEROWSKI 1*11t22t 7+1 1.143
10 Wojciech SCHILLER 20tw2*ww 4+1 0.714
11 Dominik SOŁTYS w33t3223 16 2.000
12 Bartosz NOWAK w2*010w10 4+1 0.625

RB Speedway

56
NR ZAWODNIK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM ŚR/B
1 Damian HOINKA 0t22*1-3 8+1 1.500
2 Jakub FORDON 331*31-3 14+1 2.500
3 Maciej ANGLART 312*233-1* 15+2 2.429
4 Mikołaj BETHKE 2w33-12*2 13+1 2.000
5 Szymon ROLA 2*03w1 6+1 1.400

Biegi:

Czas Biegu:
1 9 Sebastian SENDEROWSKI 1
1 Damian HOINKA 0
10 Wojciech SCHILLER 2
2 Jakub FORDON 3
3 3
3 3
Czas Biegu:
2 3 Maciej ANGLART 3
11 Dominik SOŁTYS w
4 Mikołaj BETHKE 2
12 Bartosz NOWAK w
0 5
3 8
Czas Biegu:
3 2 Jakub FORDON 3
9 Sebastian SENDEROWSKI 1
5 Damian HOINKA | Szymon ROLA 2
10 Wojciech SCHILLER 0
1 5
4 13
Czas Biegu:
4 11 Dominik SOŁTYS 3
4 Mikołaj BETHKE w
12 Bartosz NOWAK 2
3 Maciej ANGLART 1
5 1
9 14
Czas Biegu:
5 1 Damian HOINKA 2
12 Bartosz NOWAK 0
2 Jakub FORDON 1
11 Dominik SOŁTYS 3
3 3
12 17
Czas Biegu:
6 10 Wojciech SCHILLER t
4 Mikołaj BETHKE 3
9 Sebastian SENDEROWSKI 1
3 Maciej ANGLART 2
1 5
13 22
Czas Biegu:
7 12 Bartosz NOWAK 1
2 Jakub FORDON 3
11 Dominik SOŁTYS t
1 Damian HOINKA 2
1 5
14 27
Czas Biegu:
8 4 Mikołaj BETHKE 3
10 Wojciech SCHILLER w
3 Maciej ANGLART 2
9 Sebastian SENDEROWSKI t
0 5
14 32
Czas Biegu:
9 9 Sebastian SENDEROWSKI 2
3 Maciej ANGLART 3
12 Bartosz NOWAK 0
2 Jakub FORDON 1
2 4
16 36
Czas Biegu:
10 1 Damian HOINKA 1
11 Dominik SOŁTYS 3
5 Mikołaj BETHKE | Szymon ROLA 0
10 Wojciech SCHILLER 2
5 1
21 37
Czas Biegu:
11 11 Dominik SOŁTYS 2
5 Damian HOINKA | Szymon ROLA 3
10 Wojciech SCHILLER w
4 Mikołaj BETHKE 1
2 4
23 41
Czas Biegu:
12 3 Maciej ANGLART 3
9 Sebastian SENDEROWSKI 2
5 Jakub FORDON | Szymon ROLA w
12 Bartosz NOWAK w
2 3
25 44
Czas Biegu:
13 2 Jakub FORDON 3
10 Wojciech SCHILLER w
4 Mikołaj BETHKE 2
12 Bartosz NOWAK 1
1 5
26 49
Czas Biegu:
14 9 Sebastian SENDEROWSKI t
1 Damian HOINKA 3
11 Dominik SOŁTYS 2
5 Maciej ANGLART | Szymon ROLA 1
2 4
28 53
Czas Biegu:
15 11 Dominik SOŁTYS 3
4 Mikołaj BETHKE 2
12 Bartosz NOWAK 0
3 Maciej ANGLART 1
3 3
31 56