zaloguj się
Lista Meczy

Fast Wolves - Sauber Racing - Grupa Mistrzowska S09

2019.04.16

Sędzia główny: Jakub Klich

Sędzia techniczny: Jakub Klich

TOR: POLAN

Rekord toru: 33,95 - Kamil Skiba (18.02.19)

Najszybszy czas dnia: ()

Fast Wolves

55
NR ZAWODNIK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM ŚR/B
9 Adam ANTOSIK 132*2*133 15+2 2.429
10 Dariusz WACHOWICZ w1332*331 16+1 2.125
11 Mateusz GUTTMANN 2*w3332*2*w 15+3 2.250
12 Adam STOBA 332*10w- 9+1 1.667
13 Patryk ANTOSIK 0 0 0.000

Sauber Racing

35
NR ZAWODNIK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM ŚR/B
1 Rafał DRABINIOK 32w011w2*2 11+1 1.333
2 Maksymilian WISZNIEWSKI 2*w122*21*30 13+3 1.778
3 Krystian SZWAJA w2113110 9 1.125
4 Jan LAWRENC ------- 0 0.000
5 Tomasz ŚWIĄTEK 11ww 2 0.500

Biegi:

Czas Biegu:
1 9 Adam ANTOSIK 1
1 Rafał DRABINIOK 3
10 Dariusz WACHOWICZ w
2 Maksymilian WISZNIEWSKI 2
1 5
1 5
Czas Biegu:
2 3 Krystian SZWAJA w
11 Mateusz GUTTMANN 2
5 Jan LAWRENC | Tomasz ŚWIĄTEK 1
12 Adam STOBA 3
5 1
6 6
Czas Biegu:
3 2 Maksymilian WISZNIEWSKI w
9 Adam ANTOSIK 3
1 Rafał DRABINIOK 2
10 Dariusz WACHOWICZ 1
4 2
10 8
Czas Biegu:
4 11 Mateusz GUTTMANN w
5 Jan LAWRENC | Tomasz ŚWIĄTEK 1
12 Adam STOBA 3
3 Krystian SZWAJA 2
3 3
13 11
Czas Biegu:
5 1 Rafał DRABINIOK w
12 Adam STOBA 2
2 Maksymilian WISZNIEWSKI 1
11 Mateusz GUTTMANN 3
5 1
18 12
Czas Biegu:
6 10 Dariusz WACHOWICZ 3
2 Jan LAWRENC | Maksymilian WISZNIEWSKI 0
9 Adam ANTOSIK 2
3 Krystian SZWAJA 1
5 1
23 13
Czas Biegu:
7 12 Adam STOBA 1
2 Maksymilian WISZNIEWSKI 2
11 Mateusz GUTTMANN 3
1 Rafał DRABINIOK 0
4 2
27 15
Czas Biegu:
8 5 Jan LAWRENC | Tomasz ŚWIĄTEK w
10 Dariusz WACHOWICZ 3
3 Krystian SZWAJA 1
9 Adam ANTOSIK 2
5 1
32 16
Czas Biegu:
9 9 Adam ANTOSIK 1
3 Krystian SZWAJA 3
12 Adam STOBA 0
2 Maksymilian WISZNIEWSKI 2
1 5
33 21
Czas Biegu:
10 1 Rafał DRABINIOK 1
11 Mateusz GUTTMANN 3
3 Jan LAWRENC | Krystian SZWAJA 0
10 Dariusz WACHOWICZ 2
5 1
38 22
Czas Biegu:
11 11 Mateusz GUTTMANN 2
1 Rafał DRABINIOK 1
10 Dariusz WACHOWICZ 3
5 Jan LAWRENC | Tomasz ŚWIĄTEK w
5 1
43 23
Czas Biegu:
12 3 Krystian SZWAJA 1
9 Adam ANTOSIK 3
2 Maksymilian WISZNIEWSKI 2
12 Adam STOBA w
3 3
46 26
Czas Biegu:
13 2 Maksymilian WISZNIEWSKI 1
10 Dariusz WACHOWICZ 3
1 Jan LAWRENC | Rafał DRABINIOK 2
13 Adam STOBA | Patryk ANTOSIK 0
3 3
49 29
Czas Biegu:
14 9 Adam ANTOSIK 3
1 Rafał DRABINIOK w
11 Mateusz GUTTMANN 2
3 Krystian SZWAJA 1
5 1
54 30
Czas Biegu:
15 11 Mateusz GUTTMANN w
2 Maksymilian WISZNIEWSKI 3
10 Dariusz WACHOWICZ 1
1 Rafał DRABINIOK 2
1 5
55 35