zaloguj się
Lista Meczy

Pierwsze Nosy Speedwaya - Blue Angels Riders - Runda Zasadnicza S09

2019.04.17

Sędzia główny: Adrian Wernicki

Sędzia techniczny: Adrian Wernicki

TOR: RYBNIK

Rekord toru: 38,44 - Filip Sokołowski (08.01.19)

Najszybszy czas dnia: ()

Pierwsze Nosy Speedwaya

37
69
NR ZAWODNIK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM ŚR/B
9 Kamil TOKARCZYK 1w22*t33 11+1 1.714
10 Tomasz WINKEL tw1*321*11* 9+3 1.500
11 Szczepan WOŁOWIEC 23tw121 9 1.286
12 Konrad KLUSAK 1*0w32002 8+1 1.125

Blue Angels Riders

51
105
NR ZAWODNIK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM ŚR/B
1 Kacper JASICA 33323323 22 2.750
2 Łukasz SŁOBODZIAN 2*22111*30 12+2 1.750
3 Jakub BLUSZCZ 320132w 11 1.571
4 Paweł JUREK 01*30w02* 6+2 1.143

Biegi:

Czas Biegu:
1 9 Kamil TOKARCZYK 1
1 Kacper JASICA 3
10 Tomasz WINKEL t
2 Łukasz SŁOBODZIAN 2
1 5
1 5
Czas Biegu:
2 3 Jakub BLUSZCZ 3
11 Szczepan WOŁOWIEC 2
4 Paweł JUREK 0
12 Konrad KLUSAK 1
3 3
4 8
Czas Biegu:
3 2 Łukasz SŁOBODZIAN 2
9 Kamil TOKARCZYK w
1 Kacper JASICA 3
10 Tomasz WINKEL w
0 5
4 13
Czas Biegu:
4 11 Szczepan WOŁOWIEC 3
4 Paweł JUREK 1
12 Konrad KLUSAK 0
3 Jakub BLUSZCZ 2
3 3
7 16
Czas Biegu:
5 1 Kacper JASICA 3
12 Konrad KLUSAK w
2 Łukasz SŁOBODZIAN 2
11 Szczepan WOŁOWIEC t
0 5
7 21
Czas Biegu:
6 10 Tomasz WINKEL 1
4 Paweł JUREK 3
9 Kamil TOKARCZYK 2
3 Jakub BLUSZCZ 0
3 3
10 24
Czas Biegu:
7 12 Konrad KLUSAK 3
2 Łukasz SŁOBODZIAN 1
11 Szczepan WOŁOWIEC w
1 Kacper JASICA 2
3 3
13 27
Czas Biegu:
8 4 Paweł JUREK 0
10 Tomasz WINKEL 3
3 Jakub BLUSZCZ 1
9 Kamil TOKARCZYK 2
5 1
18 28
Czas Biegu:
9 9 Kamil TOKARCZYK t
3 Jakub BLUSZCZ 3
12 Konrad KLUSAK 2
2 Łukasz SŁOBODZIAN 1
2 4
20 32
Czas Biegu:
10 1 Kacper JASICA 3
11 Szczepan WOŁOWIEC 1
4 Paweł JUREK w
10 Tomasz WINKEL 2
3 3
23 35
Czas Biegu:
11 11 Szczepan WOŁOWIEC 2
1 Kacper JASICA 3
10 Tomasz WINKEL 1
4 Paweł JUREK 0
3 3
26 38
Czas Biegu:
12 3 Jakub BLUSZCZ 2
9 Kamil TOKARCZYK 3
2 Łukasz SŁOBODZIAN 1
12 Konrad KLUSAK 0
3 3
29 41
Czas Biegu:
13 2 Łukasz SŁOBODZIAN 3
10 Tomasz WINKEL 1
4 Paweł JUREK 2
12 Konrad KLUSAK 0
1 5
30 46
Czas Biegu:
14 9 Kamil TOKARCZYK 3
1 Kacper JASICA 2
11 Szczepan WOŁOWIEC 1
3 Jakub BLUSZCZ w
4 2
34 48
Czas Biegu:
15 12 Konrad KLUSAK 2
1 Kacper JASICA 3
10 Tomasz WINKEL 1
2 Łukasz SŁOBODZIAN 0
3 3
37 51