zaloguj się
Lista Meczy

Young Vipers - SC Liga Team - Grupa Niemistrzowska S09

2019.04.18

Sędzia główny: Jakub Fordon

Sędzia techniczny: Jakub Fordon

TOR: RYBNIK

Rekord toru: 38,44 Filip Sokołowski (08.01.19)

Najszybszy czas dnia: 38,96 (5)

Young Vipers

43
NR ZAWODNIK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM ŚR/B
9 Bartosz ZAUER 1w3w2w2* 8+1 1.286
10 Hubert JARMUŻ 331322*33 20+1 2.625
11 Piotr PAWŁOWSKI w2123331 15 1.875

SC Liga Team

40
NR ZAWODNIK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM ŚR/B
1 Łukasz JASIŃSKI w23wwww 5 0.714
2 Cezary POPRAWA 212*333w2 16+1 2.125
3 Kamil SKIBA 3w02w210 8 1.000
4 Miłosz SZKOLNY 2321w12 11 1.571
5 Piotr RUTKOWSKI 0 0.000

Biegi:

Czas Biegu:
1 9 Bartosz ZAUER 1
1 Łukasz JASIŃSKI w
10 Hubert JARMUŻ 3
2 Cezary POPRAWA 2
4 2
4 2
Czas Biegu:
2 3 Kamil SKIBA 3
11 Piotr PAWŁOWSKI w
4 Miłosz SZKOLNY 2
0 5
4 7
Czas Biegu:
3 2 Cezary POPRAWA 1
9 Bartosz ZAUER w
1 Łukasz JASIŃSKI 2
10 Hubert JARMUŻ 3
3 3
7 10
Czas Biegu:
4 11 Piotr PAWŁOWSKI 2
4 Miłosz SZKOLNY 3
3 Kamil SKIBA w
2 3
9 13
Czas Biegu:
5 1 Łukasz JASIŃSKI 3
2 Cezary POPRAWA 2
11 Piotr PAWŁOWSKI 1
1 5
10 18
Czas Biegu:
6 10 Hubert JARMUŻ 1
4 Miłosz SZKOLNY 2
9 Bartosz ZAUER 3
3 Kamil SKIBA 0
4 2
14 20
Czas Biegu:
7 2 Cezary POPRAWA 3
11 Piotr PAWŁOWSKI 2
1 Łukasz JASIŃSKI w
2 3
16 23
Czas Biegu:
8 4 Miłosz SZKOLNY 1
10 Hubert JARMUŻ 3
3 Kamil SKIBA 2
9 Bartosz ZAUER w
3 3
19 26
Czas Biegu:
9 9 Bartosz ZAUER 2
3 Kamil SKIBA w
2 Cezary POPRAWA 3
2 3
21 29
Czas Biegu:
10 1 Łukasz JASIŃSKI w
11 Piotr PAWŁOWSKI 3
4 Miłosz SZKOLNY w
10 Hubert JARMUŻ 2
5 0
26 29
Czas Biegu:
11 11 Piotr PAWŁOWSKI 3
1 Łukasz JASIŃSKI w
10 Hubert JARMUŻ 2
4 Miłosz SZKOLNY 1
5 1
31 30
Czas Biegu:
12 3 Kamil SKIBA 2
9 Bartosz ZAUER w
2 Cezary POPRAWA 3
0 5
31 35
Czas Biegu:
13 2 Cezary POPRAWA w
10 Hubert JARMUŻ 3
4 Miłosz SZKOLNY 2
3 2
34 37
Czas Biegu:
14 9 Bartosz ZAUER 2
1 Łukasz JASIŃSKI w
11 Piotr PAWŁOWSKI 3
3 Kamil SKIBA 1
5 1
39 38
Czas Biegu:
15 10 Hubert JARMUŻ 3
2 Cezary POPRAWA 2
11 Piotr PAWŁOWSKI 1
3 Kamil SKIBA 0
4 2
43 40