zaloguj się
Lista Meczy

Red Vipers - Red Devils Riders - Runda Zasadnicza S09

2019.04.18

Sędzia główny: Jakub Fordon

Sędzia techniczny: Jakub Fordon

TOR: ŁÓDŹ

Rekord toru:

Najszybszy czas dnia: 31,72 (13)

Red Vipers

42
86
NR ZAWODNIK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM ŚR/B
9 Adrian WERNICKI 32023331 17 2.125
10 Michał DAWIDZIUK 01*31*213w 11+2 1.625
11 Krzysztof SPŁAWSKI 32*101*00 7+2 1.286
12 Gracjan LUSTIG 0303100 7 1.000

Red Devils Riders

48
93
NR ZAWODNIK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM ŚR/B
1 Filip SOKOŁOWSKI 2031*3323 17+1 2.250
2 Adrian NAJMAN 1*32*2w22 12+2 2.000
3 Dariusz JAGŁA 1*01*021*1* 6+4 1.429
4 Jakub WÓJCIK 212302*1*2* 13+3 2.000

Biegi:

Czas Biegu:
1 9 Adrian WERNICKI 3
1 Filip SOKOŁOWSKI 2
10 Michał DAWIDZIUK 0
2 Adrian NAJMAN 1
3 3
3 3
Czas Biegu:
2 3 Dariusz JAGŁA 1
11 Krzysztof SPŁAWSKI 3
4 Jakub WÓJCIK 2
12 Gracjan LUSTIG 0
3 3
6 6
Czas Biegu:
3 2 Adrian NAJMAN 3
9 Adrian WERNICKI 2
1 Filip SOKOŁOWSKI 0
10 Michał DAWIDZIUK 1
3 3
9 9
Czas Biegu:
4 11 Krzysztof SPŁAWSKI 2
4 Jakub WÓJCIK 1
12 Gracjan LUSTIG 3
3 Dariusz JAGŁA 0
5 1
14 10
Czas Biegu:
5 1 Filip SOKOŁOWSKI 3
12 Gracjan LUSTIG 0
2 Adrian NAJMAN 2
11 Krzysztof SPŁAWSKI 1
1 5
15 15
Czas Biegu:
6 10 Michał DAWIDZIUK 3
4 Jakub WÓJCIK 2
9 Adrian WERNICKI 0
3 Dariusz JAGŁA 1
3 3
18 18
Czas Biegu:
7 12 Gracjan LUSTIG 3
2 Adrian NAJMAN 2
11 Krzysztof SPŁAWSKI 0
1 Filip SOKOŁOWSKI 1
3 3
21 21
Czas Biegu:
8 4 Jakub WÓJCIK 3
10 Michał DAWIDZIUK 1
3 Dariusz JAGŁA 0
9 Adrian WERNICKI 2
3 3
24 24
Czas Biegu:
9 9 Adrian WERNICKI 3
3 Dariusz JAGŁA 2
12 Gracjan LUSTIG 1
2 Adrian NAJMAN w
4 2
28 26
Czas Biegu:
10 1 Filip SOKOŁOWSKI 3
11 Krzysztof SPŁAWSKI 1
4 Jakub WÓJCIK 0
10 Michał DAWIDZIUK 2
3 3
31 29
Czas Biegu:
11 11 Krzysztof SPŁAWSKI 0
1 Filip SOKOŁOWSKI 3
10 Michał DAWIDZIUK 1
4 Jakub WÓJCIK 2
1 5
32 34
Czas Biegu:
12 3 Dariusz JAGŁA 1
9 Adrian WERNICKI 3
2 Adrian NAJMAN 2
12 Gracjan LUSTIG 0
3 3
35 37
Czas Biegu:
13 2 Adrian NAJMAN 2
10 Michał DAWIDZIUK 3
4 Jakub WÓJCIK 1
12 Gracjan LUSTIG 0
3 3
38 40
Czas Biegu:
14 9 Adrian WERNICKI 3
1 Filip SOKOŁOWSKI 2
11 Krzysztof SPŁAWSKI 0
3 Dariusz JAGŁA 1
3 3
41 43
Czas Biegu:
15 9 Adrian WERNICKI 1
1 Filip SOKOŁOWSKI 3
10 Michał DAWIDZIUK w
4 Jakub WÓJCIK 2
1 5
42 48