Tabela (Ekstraliga, sezon 9)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Red Devils Riders1014418107
2Fiat Racing101341758
3Red Vipers1013316127
4Stara Gwardia101231531
5Pierwsze Nosy Speedwaya10415-121
6Blue Angels Riders10404-202

zobacz więcej

Tabela (I liga, sezon 9)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Fast Wolves612315135
2Sauber Racing61031387
3RB Speedway61021260
4KS Żabka Wyczerpy6821031
5Young Vipers641529
6SC Liga Team6415-57
7Ripe Eagles6000-90
8Jedziemy Swoje6000-195

zobacz więcej

Najskuteczniejsi żużlowcy Ekstraligi (Ekstraliga, sezon 9)

Lp.ZawodnikDrużynaPunktyBonusBiegiŚrednia
1A WernickiRV17613832.277
2F SokolowskiRDR19412932.215
3K WojcikRDR15719901.956
4D MackowiakFR15112861.895
5J KlichFR16418971.876
6K KordalewskiSG14514861.849

zobacz więcej

Najskuteczniejsi żużlowcy I ligi (I liga, sezon 9)

Lp.ZawodnikDrużynaPunktyBonusBiegiŚrednia
1Mat GuttmannFW514222.500
2A AntosikFW8610412.341
3J FordonRBS743342.265
4D GlodSR355182.222
5P GlodekYV779392.205
6R DrabiniokSR816422.071
7M AnglartRBS587322.031
8D WachowiczFW7411422.024

zobacz więcej

I liga - grupa mistrzowska (I liga, sezon 9)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Fast Wolves61031393
2Sauber Racing68195
3RB Speedway662840
4KS Żabka Wyczerpy6000-138

zobacz więcej

I liga - grupa niemistrzowska (I liga, sezon 9)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Young Vipers612315125
2SC Liga Team662859
3Jedziemy Swoje6617-4
4Ripe Eagles6000-180

zobacz więcej


Turnieje - IMJ SPEEDWAYHAX

KLASYFIKACJA MIEJSC (ZBIORCZA)
INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW JUNIORÓW
SPEEDWAYHAX


Msc Zawodnik Suma
Turniejów
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Suma
Turniejów
Finały TOP6
1 Albert FEDOROWICZ 2 1 1 2 1 1
2 Michał DAWIDZIUK 1 1 1 1 1
3 Krzysztof SPŁAWSKI 2 1 1 2 1 2
4 Dariusz JAGŁA 1 1 1 1 1
5 Michał FRĄCZEK 1 1 1 1 1
6 Dominik SOŁTYS 2 1 1 2 1 1
7 Rafał DRABINIOK 2 1 1 2 1 1
8 Gracjan LUSTIG 1 1 1 1 1
9 Kacper JASICA 2 1 1 2 0 1
10 Mateusz RACHWAŁ 1 1 1 0 1
11 Dawid MAĆKOWIAK 2 1 1 1 0 1
12 Hubert JANCZYCKI 1 1 1 0 0
13 Marcin SZAŁEK 1 1 1 0 0
14 Mariusz WACŁAWSKI 1 1 1 0 0
15 Jakub JARMUŻ 1 1 1 0 0
16 Sebastian ZALASIŃSKI 1 1 1 0 0
17 Piotr PAWŁOWSKI 1 1 1 0 0
18 Michał ŻYWICA 1 1 1 0 0
19 Aneta MAŁEK 1 1 1 0 0
20 Damian GŁÓD 1 1 1 0 0
21 Krystian SZWAJA 1 1 1 0 0
22 Konrad KLUSAK 1 1 1 0 0
23 Robert PIĘKNY 1 1 1 0 0


FINAŁ IMJ - S07 - Rawicz: ->PROGRAM<-
1. Michał DAWIDZIUK
2. Dariusz JAGŁA
3. Michał FRĄCZEK


1/2 IMJ - S08 - Polan: ->PROGRAM<-
1/2 IM - S08 - Krosno: ->PROGRAM<-
FINAŁ IMJ - S08 - Ostrów: ->PROGRAM<-
1. Albert FEDOROWICZ
2. Krzysztof SPŁAWSKI
3. Dominik SOŁTYS


Komentarze