Tabela (Ekstraliga, sezon 10)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Red Vipers81231559
2Fiat Racing8921126
3Stara Gwardia892114
4Red Devils Riders8718-2
5Fast Wolves8606-18
6Pierwsze Nosy Speedwaya8516-69

zobacz więcej

Tabela (I liga, sezon 10)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Blue Angels Riders81411587
2Sauber Racing81411581
3The Bandits Riders81001037
4Jedziemy Swoje880832
5Young Vipers871815
6Dark Tigers8718-5
7SC Liga Team8404-129
8Żużlowi Szkodnicy8000-118

zobacz więcej

Najskuteczniejsi żużlowcy Ekstraligi (Ekstraliga, sezon 10)

Lp.ZawodnikDrużynaPunktyBonusBiegiŚrednia
1A WernickiRV1071462.348
2M FraczekPNS1293652.031
3D MackowiakFR1187622.016
4Mi DawidziukRV544301.933
5B JankowskiSG586351.829
6J KlichFR7918541.796

zobacz więcej

Najskuteczniejsi żużlowcy I ligi (I liga, sezon 10)

Lp.ZawodnikDrużynaPunktyBonusBiegiŚrednia
1M KaczmarowiczJS505242.292
2J KosedaJS884412.244
3S SenderowskiSR1131512.235
4P JurekBAR10812602.000
5B ZauerDT1238671.955
6A DziekanskiBAR846471.915
7Sz WolowiecYV989561.911
8G WozniakYV895501.880

zobacz więcej


Turnieje - IMJ SPEEDWAYHAX

KLASYFIKACJA MIEJSC (ZBIORCZA)
INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW JUNIORÓW
SPEEDWAYHAX


Msc Zawodnik Suma
Turniejów
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Suma
Turniejów
Finały TOP6
1 Albert FEDOROWICZ 2 1 1 2 1 1
2 Michał DAWIDZIUK 1 1 1 1 1
3 Krzysztof SPŁAWSKI 2 1 1 2 1 2
4 Dariusz JAGŁA 1 1 1 1 1
5 Michał FRĄCZEK 1 1 1 1 1
6 Dominik SOŁTYS 2 1 1 2 1 1
7 Rafał DRABINIOK 2 1 1 2 1 1
8 Gracjan LUSTIG 1 1 1 1 1
9 Kacper JASICA 2 1 1 2 0 1
10 Mateusz RACHWAŁ 1 1 1 0 1
11 Dawid MAĆKOWIAK 2 1 1 1 0 1
12 Hubert JANCZYCKI 1 1 1 0 0
13 Marcin SZAŁEK 1 1 1 0 0
14 Mariusz WACŁAWSKI 1 1 1 0 0
15 Jakub JARMUŻ 1 1 1 0 0
16 Sebastian ZALASIŃSKI 1 1 1 0 0
17 Piotr PAWŁOWSKI 1 1 1 0 0
18 Michał ŻYWICA 1 1 1 0 0
19 Aneta MAŁEK 1 1 1 0 0
20 Damian GŁÓD 1 1 1 0 0
21 Krystian SZWAJA 1 1 1 0 0
22 Konrad KLUSAK 1 1 1 0 0
23 Robert PIĘKNY 1 1 1 0 0


FINAŁ IMJ - S07 - Rawicz: ->PROGRAM<-
1. Michał DAWIDZIUK
2. Dariusz JAGŁA
3. Michał FRĄCZEK


1/2 IMJ - S08 - Polan: ->PROGRAM<-
1/2 IM - S08 - Krosno: ->PROGRAM<-
FINAŁ IMJ - S08 - Ostrów: ->PROGRAM<-
1. Albert FEDOROWICZ
2. Krzysztof SPŁAWSKI
3. Dominik SOŁTYS