Tabela (Ekstraliga, sezon 13)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Red Devils Riders714115166
2Smoczki Cala712113167
3Stara Gwardia66176
4Piccollo Racing7606-3
5Żużlowi Szkodnicy6404-49
6Pożeracze Szprycy6404-57
7Żużlowe Skorpioniki7000-230

zobacz więcej

Najskuteczniejsi żużlowcy Ekstraligi (Ekstraliga, sezon 13)

Lp.ZawodnikDrużynaPunktyBonusBiegiŚrednia
1F SokolowskiSC10243.000
2A WernickiSG351132.769
3K KordalewskiSC1129502.420
4K SplawskiPS804352.400
5K ChylinskiRDR7410362.333
6K WojcikRDR9817502.300
7A NajmanRDR15172.286

zobacz więcej


Turnieje - MISTRZOSTWA PAR

MISTRZOSTWA PAR


FINAŁ MP - S01 - Rawicz: ->PROGRAM<-
1. TEAM JACK DANIELS (Adam STOBA, Dariusz WACHOWICZ)
2. WOLNI STRZELCY (Artur WRÓBLEWSKI, Bartosz GADNICKI)
3. TEAM SPEEDWAYLIGA.COM (Bartosz CAŁUSIŃSKI, Radosław KALITON)


1/2 MP - S02 - Lublin: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S02 - Gorzów: ->PROGRAM<-
FINAŁ MP - S02 - Rybnik: ->PROGRAM<-
1. WOLNI STRZELCY (Bartosz GADNICKI, Filip SOKOŁOWSKI)
2. STAIRCACE OUTSIDERS (Artur JABŁOŃSKI, Mateusz GAJKOWSKI)
3. TEAM SPEEDWAYLIGA.COM (Bartosz CAŁUSIŃSKI, Łukasz FRITZA)


1/2 MP - S03 - Rzeszów: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S03 - Grudziądz: ->PROGRAM<-
FINAŁ MP - S03 - Poznań: ->PROGRAM<-
1. SPEEDWAY WARRIORS (Krzysztof KORDALEWSKI, Daniel ROSZAK)
2. STAIRCACE OUTSIDERS (Artur JABŁOŃSKI, Mateusz GAJKOWSKI)
3. JACK DANIELS RACING * (Adam ANTOSIK, Patryk SKRZYPCZAK, Dariusz WACHOWICZ)


1/2 MP - S04 - Świętochłowice: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S04 - Rybnik: ->PROGRAM<-
FINAŁ MP - S04 - Warszawa: ->PROGRAM<-
1. FALLEN ANGELS (Kamil TOKARCZYK, Daniel ROSZAK, Damian HOINKA, Jakub KLICH)
2. JACK DANIELS RACING * (Mateusz GUTTMANN, Dariusz WACHOWICZ)
3. ŻNIWIARZE SPEEDWAYA (Adrian NAJMAN, Filip SOKOŁOWSKI, Jakub KOSEDA)


1/2 MP - S05 - Rawicz: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S05 - Gorzów: ->PROGRAM<-
FINAŁ MP - S05 - Witnica: ->PROGRAM<-
1. JACK DANIELS RACING * (Mateusz GUTTMANN, Dariusz WACHOWICZ, Adam ANTOSIK, Jakub KLICH)
2. TEAM SPEEDWAYLIGA.COM (Bartosz CAŁUSIŃSKI, Jakub KOSEDA, Krzysztof KORDALEWSKI)
3. RED DEVILS RIDERS (Kamil TOKARCZYK, Filip SOKOŁOWSKI, Adrian NAJMAN)


1/2 MP - S06 - Rawicz: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S06 - Gdańsk: ->PROGRAM<-
FINAŁ MP - S06 - Wrocław: ->PROGRAM<-
1. RED VIPERS (Maciej ANGLART, Mikołaj BETHKE)
2. JACK DANIELS RACING * (Jakub KLICH, Dariusz WACHOWICZ, Adam ANTOSIK)
3. STARA GWARDIA ** (Krzysztof KORDALEWSKI, Filip SOKOŁOWSKI)


1/2 MP - S07 - Opole: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S07 - Łódź: ->PROGRAM<-
FINAŁ MP - S07 - Zielona góra: ->PROGRAM<-
1. JACK DANIELS RACING * (Jakub KLICH, Mateusz GUTTMANN, Dariusz WACHOWICZ)
2. RED DEVILS RIDERS (Kamil TOKARCZYK, Arkadiusz SZYBINŚKI, Jakub WÓJCIK)
3. MAGIC STARS (Szczepan WOŁOWIEC, Mateusz RACHWAŁ, Patryk KRAWCZUK)


1/2 MP - S08 - Kraków: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S08 - Machowa: ->PROGRAM<-
FINAŁ MP - S08 - Leszno: ->PROGRAM<-
1. RED VIPERS (Adrian WERNICKI, Dariusz JAGŁA)
2. JACK DANIELS RACING * (Jakub KLICH, Dariusz WACHOWICZ, Kamil TOKARCZYK, Dawid OCIEPA)
3. STARA GWARDIA ** (Krzysztof KORDALEWSKI, Mariusz WACŁAWSKI, Bartosz CAŁUSIŃSKI)


1/4 MP - S09 - Kraków: ->PROGRAM<-
1/4 MP - S09 - Kraków: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S09 - Witnica: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S09 - Machowa: ->PROGRAM<-
FINAŁ MP - S09 - ŚWIĘTOCHŁOWICE: ->PROGRAM<-
1. RED DEVILS RIDERS (Filip SOKOŁOWSKI, Jakub WÓJCIK, Adrian NAJMAN)
2. FAST WOLVES (Dariusz WACHOWICZ, Adam ANTOSIK)
3. RED VIPERS (Adrian WERNICKI, Krzysztof SPŁAWSKI, Mateusz RACHWAŁ)


1/4 MP - S10 - Poznań: ->PROGRAM<-
1/4 MP - S10 - Opole: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S10 - Rybnik: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S10 - Tarnów: ->PROGRAM<-
FINAŁ MP - S10 - OSTRÓW WIELKOPOLSKI: ->PROGRAM<-
1. FIAT RACING (Dawid MAĆKOWIAK, Jakub KLICH, Rafał DRABINIOK)
2. RED VIPERS (Krzysztof SPŁAWSKI, Mateusz RACHWAŁ, Gracjan LUSTIG, Michał DAWIDZIUK)
3. FAST WOLVES (Dariusz WACHOWICZ, Wiktor LANGOWSKI, Albert FEDOROWICZ)