Tabela (Ekstraliga, sezon 9)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Red Devils Riders1014418107
2Fiat Racing101341758
3Red Vipers1013316127
4Stara Gwardia101231531
5Pierwsze Nosy Speedwaya10415-121
6Blue Angels Riders10404-202

zobacz więcej

Tabela (I liga, sezon 9)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Fast Wolves612315135
2Sauber Racing61031387
3RB Speedway61021260
4KS Żabka Wyczerpy6821031
5Young Vipers641529
6SC Liga Team6415-57
7Ripe Eagles6000-90
8Jedziemy Swoje6000-195

zobacz więcej

Najskuteczniejsi żużlowcy Ekstraligi (Ekstraliga, sezon 9)

Lp.ZawodnikDrużynaPunktyBonusBiegiŚrednia
1A WernickiRV213141002.270
2F SokolowskiRDR221121092.138
3D MackowiakFR181141011.931
4J KlichFR195211121.929
5K WojcikRDR176221061.868
6K KordalewskiSG175151021.863

zobacz więcej

Najskuteczniejsi żużlowcy I ligi (I liga, sezon 9)

Lp.ZawodnikDrużynaPunktyBonusBiegiŚrednia
1P GlodekYV13913632.413
2Mat GuttmannFW12513622.226
3D GlodSR355182.222
4J FordonRBS1287612.213
5A AntosikFW14816752.187
6M AnglartRBS13513712.085
7D WachowiczFW13017732.014
8J KortaYV815432.000

zobacz więcej

I liga - grupa mistrzowska (I liga, sezon 9)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Fast Wolves61031393
2Sauber Racing68195
3RB Speedway662840
4KS Żabka Wyczerpy6000-138

zobacz więcej

I liga - grupa niemistrzowska (I liga, sezon 9)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Young Vipers612315125
2SC Liga Team662859
3Jedziemy Swoje6617-4
4Ripe Eagles6000-180

zobacz więcej


Turnieje - MISTRZOSTWA PAR

MISTRZOSTWA PAR


MISTRZOSTWA PAR to turniej jednodniowy, do którego kluby desygnują dwóch zawodników, aby walczyli o tytuł Mistrza Par Klubowych! W finałowych zawodach występuje 6 zespołów, w skład których wchodzi po 2 zawodników. Obsada turnieju jest dowolna i mogą występować wszyscy zawodnicy z kadr zespołów.



FINAŁ MP - S01 - Rawicz: ->PROGRAM<-
1. TEAM JACK DANIELS (Adam STOBA, Dariusz WACHOWICZ)
2. WOLNI STRZELCY (Artur WRÓBLEWSKI, Bartosz GADNICKI)
3. TEAM SPEEDWAYLIGA.COM (Bartosz CAŁUSIŃSKI, Radosław KALITON)


1/2 MP - S02 - Lublin: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S02 - Gorzów: ->PROGRAM<-
FINAŁ MP - S02 - Rybnik: ->PROGRAM<-
1. WOLNI STRZELCZY (Bartosz GADNICKI, Filip SOKOŁOWSKI)
2. STAIRCACE OUTSIDERS (Artur JABŁOŃSKI, Mateusz GAJKOWSKI)
3. TEAM SPEEDWAYLIGA.COM (Bartosz CAŁUSIŃSKI, Łukasz FRITZA)


1/2 MP - S03 - Rzeszów: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S03 - Grudziądz: ->PROGRAM<-
FINAŁ MP - S03 - Poznań: ->PROGRAM<-
1. SPEEDWAY WARRIORS (Krzysztof KORDALEWSKI, Daniel ROSZAK)
2. STAIRCACE OUTSIDERS (Artur JABŁOŃSKI, Mateusz GAJKOWSKI)
3. JACK DANIELS RACING * (Adam ANTOSIK, Patryk SKRZYPCZAK, Dariusz WACHOWICZ)


1/2 MP - S04 - Świętochłowice: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S04 - Rybnik: ->PROGRAM<-
FINAŁ MP - S04 - Warszawa: ->PROGRAM<-
1. FALLEN ANGELS (Kamil TOKARCZYK, Daniel ROSZAK, Damian HOINKA, Jakub KLICH)
2. JACK DANIELS RACING * (Mateusz GUTTMANN, Dariusz WACHOWICZ)
3. ŻNIWIARZE SPEEDWAYA (Adrian NAJMAN, Filip SOKOŁOWSKI, Jakub KOSEDA)


1/2 MP - S05 - Rawicz: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S05 - Gorzów: ->PROGRAM<-
FINAŁ MP - S05 - Witnica: ->PROGRAM<-
1. JACK DANIELS RACING * (Mateusz GUTTMANN, Dariusz WACHOWICZ, Adam ANTOSIK, Jakub KLICH)
2. TEAM SPEEDWAYLIGA.COM (Bartosz CAŁUSIŃSKI, Jakub KOSEDA, Krzysztof KORDALEWSKI)
3. RED DEVILS RIDERS (Kamil TOKARCZYK, Filip SOKOŁOWSKI, Adrian NAJMAN)


1/2 MP - S06 - Rawicz: ->PROGRAM<-
1/2 MP - S06 - Gdańsk: ->PROGRAM<-
FINAŁ MP - S06 - Wrocław: ->PROGRAM<-
1. RED VIPERS (Maciej ANGLART, Mikołaj BETHKE)
2. JACK DANIELS RACING * (Jakub KLICH, Dariusz WACHOWICZ, Adam ANTOSIK)
3. STARA GWARDIA ** (Krzysztof KORDALEWSKI, Filip SOKOŁOWSKI)


KLASYFIKACJA MIEJSC DRUŻYNOWO (ZBIORCZA)
MISTRZOSTW PAR
SPEEDWAYHAX


Msc Drużyna Suma
Turniejów
1 2 3 4 5 6 Suma
Turniejów
1 JACK DANIELS RACING * 6 2 2 1 1 6
2 WOLNI STRZELCY 3 1 1 1 3
3 SPEEDWAY WARRIORS 1 1 1
4 FALLEN ANGELS 1 1 1
5 RED VIPERS 1 1 1
6 STAIRCACE OUTSIDERS 3 2 1 3
7 STARA GWARDIA ** 5 1 3 1 5
8 RED DEVILS RIDERS 2 1 1 2
9 ŻNIWIARZE SPEEDWAYA 2 1 1 2
10 FATUM FIVE 1 1 1
11 REDBULL SPEEDWAY 1 1 1
12 KM ALBATROS 2 1 1 2
13 JACK DANIELS RACING II 2 1 1 2
14 TEAM SPEEDWAYLIGA.COM II 1 1 1
15 PICCOLLO RACING 1 1 1
16 THE BANDITS RIDERS 1 1 1
17 JOHNNIE WALKER RACING 1 1 1
18 ZBIERANINA ZADYMIARZY 1 1 1
19 RED DEVILS RIDERS II 1 1 1
* - dawniej Team Jack Daniels
** - dawniej Team Speedwayliga.com