Tabela (Ekstraliga, sezon 10)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Fiat Racing560621
2Fast Wolves560614
3Red Vipers56066
4Stara Gwardia55057
5Red Devils Riders5505-10
6Pierwsze Nosy Speedwaya5202-38

zobacz więcej

Tabela (I liga, sezon 10)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Jedziemy Swoje580873
2Blue Angels Riders580845
3The Bandits Riders680838
4Sauber Racing580827
5Dark Tigers550514
6Young Vipers5303-18
7SC Liga Team6202-113
8Żużlowi Szkodnicy5000-66

zobacz więcej

Najskuteczniejsi żużlowcy Ekstraligi (Ekstraliga, sezon 10)

Lp.ZawodnikDrużynaPunktyBonusBiegiŚrednia
1A WernickiRV540242.250
2D MackowiakFR805392.179
3M FraczekPNS843412.122
4D WachowiczFW707382.026
5D JaglaRDR673381.842
6B JankowskiSG202121.833

zobacz więcej

Najskuteczniejsi żużlowcy I ligi (I liga, sezon 10)

Lp.ZawodnikDrużynaPunktyBonusBiegiŚrednia
1J KosedaJS572232.565
2M KaczmarowiczJS305152.333
3S SenderowskiSR630292.172
4P JurekBAR707391.974
5B ZauerDT716411.878
6M ZywicaJS12171.857
7P BuckiTBR695401.850
8L SlobodzianBAR435261.846

zobacz więcej


Turnieje - IM SPEEDWAYHAX

KLASYFIKACJA MIEJSC (ZBIORCZA)
INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW
SPEEDWAYHAX


Msc Zawodnik Suma
Turniejów
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Suma
Turniejów
Finały TOP6
1 Jakub KLICH 3 2 1 3 2 2
2 Filip SOKOŁOWSKI 2 2 2 2 2
3 Dariusz WACHOWICZ 8 1 2 3 1 1 8 6 7
4 Krzysztof KORDALEWSKI 7 1 2 1 1 1 1 7 5 5
5 Adam ANTOSIK 5 1 1 1 1 1 5 2 3
6 Daniel ROSZAK 2 1 1 2 2 2
7 Jakub WÓJCIK 5 1 1 1 1 1 5 3 3
8 Dariusz JAGŁA 2 1 1 2 1 1
9 Mateusz GUTTMANN 3 1 2 3 1 1
10 Michał KACZMAROWICZ 3 1 1 1 3 1 2
11 Dawid OCIEPA 2 1 1 2 1 1
12 Bartosz GADNICKI 1 1 1 1 1
13 Bartosz CAŁUSIŃSKI 8 1 1 1 2 1 1 1 8 1 3
14 Artur JABŁOŃSKI 2 1 1 2 1 2
15 Adrian WERNICKI 4 1 1 1 1 4 1 1
16 Paweł MYSŁEK 2 1 1 2 1 1
17 Mikołaj BETHKE 1 1 1 1 1
18 Michał DAWIDZIUK 4 2 1 1 4 0 3
19 Kamil NOWAK 2 1 1 2 0 2
20 Adrian NAJMAN 2 1 1 2 0 1
21 Mateusz GAJKOWSKI 2 1 1 2 0 1
22 Adam STOBA 3 1 1 1 3 0 1
23 Jakub FORDON 2 1 1 2 0 1
24 Artur WRÓBLEWSKI 1 1 1 0 1
25 Damian HOINKA 2 1 1 2 0 0
26 Mateusz DZIOPA 5 1 2 1 1 5 0 0
27 Sebastian GZYL 1 1 1 0 0
28 Patryk SKRZYPCZAK 1 1 1 0 0
29 Miłosz STASZCZYK 1 1 1 0 0
30 Kamil TOKARCZYK 2 1 1 2 0 0
31 Paweł KACZMAREK 1 1 1 0 0
33 Jakub KOSEDA 2 1 1 2 0 0
34 Patryk ANTOSIK 3 1 1 1 3 0 0
35 Alan WOŹNIEWICZ 1 1 1 0 0
36 Krzysztof SPŁAWSKI 1 1 1 0 0
37 Mikołaj BRESIŃSKI 1 1 1 0 0
38 Mateusz RACHWAŁ 2 2 2 0 0
39 Marcin CHOJECKI 1 1 1 0 0
40 Bartosz SZYMECZKO 1 1 1 0 0
41 Łukasz FRITZA 2 2 2 0 0
42 Kamil SKIBA 2 1 1 2 0 0
43 Maciej ANGLART 1 1 1 0 0
44 Gracjan LUSTIG 1 1 1 0 0
45 Kacper CHYLIŃSKI 2 1 1 2 0 0
46 Jakub BIEŚ 1 1 1 0 0
47 Szczepan WOŁOWIEC 1 1 1 0 0
48 Michał FRĄCZEK 1 1 1 0 0
49 Kacper STRÓŻ 1 1 1 0 0
50 Wojciech SCHILLER 1 1 1 0 0
51 Krystian SZWAJA 1 1 1 0 0
52 Konrad CINKOWSKI 2 1 1 2 0 0
53 Patryk KRAWCZUK 1 1 1 0 0
54 Mikołaj JOPCZYŃSKI 1 1 1 0 0
55 Michał LALIK 1 1 1 0 0
56 Kacper BUDASZ 1 1 1 0 0
57 Jędrzej KORTA 1 1 1 0 0


FINAŁ IM - S01 - Gniezno: ->PROGRAM<-
1. Adam ANTOSIK
2. Dariusz WACHOWICZ
3. Krzysztof KORDALEWSKI


1/2 IM - S02 - Toruń: ->PROGRAM<-
1/2 IM - S02 - Częstochowa: ->PROGRAM<-
FINAŁ IM - S02 - Rawicz: ->PROGRAM<-
1. Dariusz WACHOWICZ
2. Adam ANTOSIK
3. Bartosz GADNICKI


1/2 IM - S03 - Lublin: ->PROGRAM<-
1/3 IM - S03 - Warszawa: ->PROGRAM<-
1/3 IM - S03 - Świętochłowice: ->PROGRAM<-
FINAŁ IM - S03 - Zielona Góra: ->PROGRAM<-
1. Daniel ROSZAK
2. Dariusz WACHOWICZ
3. K