Tabela (Ekstraliga, sezon 11)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Fiat Racing81321583
2Red Devils Riders81031355
3Sauber Racing8911028
4The Bandits Riders8819-4
5Stara Gwardia7617-15
6Blue Angels Riders7000-147

zobacz więcej

Tabela (I liga, sezon 11)

Lp.DrużynaMeczePkt.Bon.Razem+/-
1Sami Swoi Team612214154
2Jedziemy Swoje71021224
3Żużlowi Szkodnicy6426-29
4Tomaszowe Gryfy6404-53
5Piccollo Racing7202-96

zobacz więcej

Najskuteczniejsi żużlowcy Ekstraligi (Ekstraliga, sezon 11)

Lp.ZawodnikDrużynaPunktyBonusBiegiŚrednia
1J KlichSR12615592.390
2A SzybinskiTBR1349672.134
3D MackowiakFR11512602.117
4D WachowiczFR706362.111
5Mat GuttmannRDR785412.024
6D JaglaRDR787451.889

zobacz więcej

Najskuteczniejsi żużlowcy I ligi (I liga, sezon 11)

Lp.ZawodnikDrużynaPunktyBonusBiegiŚrednia
1K SplawskiSST1105442.614
2K MuellerSST7711412.146
3Mi DawidziukSST738392.077
4K JasicaJS928502.000
5W SchillerJS739421.952

zobacz więcej


Turnieje - KRYTERIUM ASÓW

KRYTERIUM ASÓW


KRYTERIUM ASÓW - S01 - Bydgoszcz: ->PROGRAM<-
1. Adam STOBA
2. Adam ANTOSIK
3. Artur WRÓBLEWSKI


KRYTERIUM ASÓW - S02 - Bydgoszcz: ->PROGRAM<-
1. Dariusz WACHOWICZ
2. Krzysztof KORDALEWSKI
3. Artur JABŁOŃSKI


KRYTERIUM ASÓW - S03 - Bydgoszcz: ->PROGRAM<-
1. Daniel ROSZAK
2. Mateusz GUTTMANN
3. Jakub KOSEDA


KRYTERIUM ASÓW - S04 - Bydgoszcz: ->PROGRAM<-
1. Filip SOKOŁOWSKI
2. Adrian NAJMAN
3. Bartosz CAŁUSIŃSKI


KRYTERIUM ASÓW - S05 - Bydgoszcz: ->PROGRAM<-
1. Jakub KLICH
2. Dariusz WACHOWICZ
3. Krzysztof KORDALEWSKI


KRYTERIUM ASÓW - S06 - Bydgoszcz: ->PROGRAM<-
1. Jakub KLICH
2. Krzysztof KORDALEWSKI
3. Jakub FORDON


KRYTERIUM ASÓW - S07 - Bydgoszcz: ->PROGRAM<-
1. Kamil TOKARCZYK
2. Jakub KLICH
3. Dariusz WACHOWICZ


KRYTERIUM ASÓW - S08 - Bydgoszcz: ->PROGRAM<-
1. Maciej ANGLART
2. Jakub KLICH
3. Filip SOKOŁOWSKI


KRYTERIUM ASÓW - S09 - Bydgoszcz: ->PROGRAM<-
1. Adrian WERNICKI
2. Jakub KLICH
3. Dariusz WACHOWICZ


KRYTERIUM ASÓW - S10 - Bydgoszcz: ->PROGRAM<-
1. Dariusz WACHOWICZ
2. Dawid MAĆKOWIAK
3. Jakub KLICH


KRYTERIUM ASÓW - S11 - Bydgoszcz: ->PROGRAM<-
1. Jakub KLICH
2. Krzysztof CIEŚLAK
3. Dawid MAĆKOWIAK